Hotellit Ollo
Vertaa 344 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 63 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Ollo: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Ollo

NH Pamplona Iruña Park

Hotel Avenida

Hotel Maisonnave

Pamplona Catedral Hotel

Holiday Inn Express Pamplona by IHG

Hotel San Fermín Pamplona

Hotel Zenit Pamplona

Hotel Tres Reyes Pamplona

Hotel Andia

Hotel Blanca de Navarra

Hotel Bed4u Pamplona

Eurostars Pamplona

Hotel Leyre

BLU HOTEL PAMPLONA

MET Pamplona
Kohteeseen Ollo tutustuminen
Ollo tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Ollo ja sen lähellä kuuluu:
- Yamaguchi Park (puisto)
- Parque de la Taconera (puisto)
- Navarran yliopisto
- San Nicolásin kirkko
- Pamplonan kaupungintalo
- Café Iruña
- Plaza del Castillo (aukio)
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Ollo, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Pamplona (PNA). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Ollo?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Ollo, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Ollo, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 13 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 181 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 24 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 175 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 13 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 91 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 19 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 194 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Ollo on 641 cm.
Ollo: Hotellitiedot
Majoitukset | 344 |
---|---|
Halvin hinta | 63 € |
Korkein hinta | 318 € |
Suositut hotellit | NH Pamplona Iruña Park, Hotel Avenida, Hotel Maisonnave, Pamplona Catedral Hotel, Holiday Inn Express Pamplona by IHG, Hotel San Fermín Pamplona, Hotel Zenit Pamplona, Hotel Tres Reyes Pamplona, Hotel Andia, Hotel Blanca de Navarra, Hotel Bed4u Pamplona, Eurostars Pamplona, Hotel Leyre, BLU HOTEL PAMPLONA, MET Pamplona |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Lisää majoitusvaihtoehtoja
Hotellit tähtiluokituksen mukaan
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Suosituimpia
- Puerto de la Cruz matkatarjoukset
- Fuengirola matkatarjoukset
- Marbella matkatarjoukset
- Los Alcazares matkatarjoukset
- Sevilla matkatarjoukset
- Nazar matkatarjoukset
- Torrevieja matkatarjoukset
- Málaga matkatarjoukset
- Alicante matkatarjoukset
- Pamplona matkatarjoukset
- Benalmádena matkatarjoukset
- Las Palmas de Gran Canaria matkatarjoukset
- Mijas matkatarjoukset
- Tui matkatarjoukset
- Torremolinos matkatarjoukset