Hotellit Říčany
Vertaa 2 832 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 69 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Říčany: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Říčany

OREA Hotel Andels

Grandior Hotel Prague

Hilton Prague Atrium

Grandium Hotel Prague

Michelangelo Grand Hotel Prague

The Mozart Prague by Accor

OREA Hotel Pyramida Praha

K+K Hotel Central Prague

K+K Hotel Fenix

City Pop 2Night Prague - Self check-in

Grand Majestic Hotel Prague

Cosmopolitan Hotel Prague

Diplomat Hotel Prague

Almanac X Alcron Prague

Majestic Plaza Hotel Prague
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Říčany
Kun etsit yöpymispaikkaa kohteessa Říčany, voit löytää ebookersin sivustolta majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, uima-altaan tai ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Voit käyttää suodattimia rajataksesi hakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten huoneessa olevan keittiön ja ilmastoinnin.
Asiakkaat arvostavat tätä hotellia kohteessa Říčany sen
- Hotel Pavilon
Matkailijat, jotka yöpyivät tässä hotellissa kohteessa Říčany, pitivät paikan päällä olevasta kuntosalista:
- Hotel Pavilon
Kohteeseen Říčany tutustuminen
Říčany tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Říčany ja sen lähellä kuuluu:
- Vanha kaupunginaukio
- Venceslauksen aukio
- Prahan astronominen kello
- Kaarlensilta
- Aquapalace
- Dendrologinen puutarha
- Terárium Praha
Kun järjestät lomaa kohteeseen Říčany, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Vaclav Havel Airport (PRG). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Říčany?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Říčany, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Říčany, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Kesäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -3 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 114 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 238 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 251 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja -1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 138 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Říčany on 740 cm.
Říčany: Hotellitiedot
Majoitukset | 2 832 |
|---|---|
Halvin hinta | 69 € |
Korkein hinta | 219 € |
Suositut hotellit | OREA Hotel Andels, Grandior Hotel Prague, Hilton Prague Atrium, Grandium Hotel Prague, Michelangelo Grand Hotel Prague, The Mozart Prague by Accor, OREA Hotel Pyramida Praha, K+K Hotel Central Prague, K+K Hotel Fenix, City Pop 2Night Prague - Self check-in, Grand Majestic Hotel Prague, Cosmopolitan Hotel Prague, Diplomat Hotel Prague, Almanac X Alcron Prague, Majestic Plaza Hotel Prague |
Viimeksi varatut hotellit Říčanyebookersn tarkistamat arvostelut

Michelangelo Grand Hotel Prague
"Hyvä hotelli mahtavalla aamiaisella, sijainti erinomainen."

Hilton Prague Atrium
"Aamiainen oli aika perus, mutta ripoteltu sinne tänne. Hotelli on iso, joten sen ymmärtää, mutta olen nähnyt parempiakin ratkaisuja. Huone oli siisti, sängyt hyviä ja leveitä. Äänet naapureista ei kuulu. Sijainti kiva, Hop on Hop off :n pysäkki on hotellilla, pääsee hyvin kiertämään nähtävyydet. Metroasema lähellä ja mennessä ja lähtiessä saatiin laukut varastoon, niin ei tarvinnut niitä raahata mukana."
