5 tähden hotellit Backa
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Check hotel prices in Backa
Suosituimmat 5 tähden hotellit Backa

Jacy'z Hotel & Resort
Drakegatan 10 Gothenburg Västra Götaland
Hinta on 166 € per yö
166 €
21.2.–22.2.
sisältää verot ja maksut
Jacy'z Hotel & Resort on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Nya Ullevi (stadion). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja 2 sisäuima-allasta. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Uima-allas
Aamiainen sisältyy hintaan

Dorsia Hotel & Restaurant
Trädgårdsgatan 6 Gothenburg
Hinta on 223 € per yö
223 €
22.2.–23.2.
sisältää verot ja maksut
Dorsia Hotel & Restaurant on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Kungsgatanin ostoskatu. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen, ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa ja ravintola.
Aamiainen sisältyy hintaan
Ilmainen Wi-Fi
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Backa
Näytä kaikki majoituspaikatAlin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.
Viimeisimmät Backa hotelliarvostelutebookersn tarkistamat arvostelut

Liseberg Grand Curiosa Hotel
5/5 Loistava
Taikamaailma
"Upea elämys taikamaailmassa. Tämän jälkeen perustason hotelli tuntui huonolta, vaikkei sitä ollutkaan. Miinusta, kun piti erikseen pyytää oikea määrä pyyhkeitä, vaikka perhehuoneessa majoituttiin. Ja olisi ollut hyvä olla vaatekaapit, kun melkein viikko oltiin. Vaatteet koko ajan matkalaukuissa ei ollut se mieluisin vaihtoehto. Kaikesta muusta tulikin sitten pelkkää plussaa ja ruusuja, palvelu pelasi, puhtaus oli hyvää, aamupala monipuolinen ja hedelmät tuoreita. Ensimmäisen illan ilmainen Lisebergin sisäänpääsy oli mieluinen yllätys. Harmi, ettei siellä ollut enää vanhan ajan valokuvaamoa. Olisi ollut upea saada uusia lasten kanssa 15 vuoden takainen kuva... Lasten kanssa huippumajoitus."
Tarkistettu asiakas yöpyi majoituspaikassa Liseberg Grand Curiosa Hotel
Julkaistu 9 kuukautta sitten


