Hotellit Ásahreppur
Vertaa 327 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 131 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Ásahreppur: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Ásahreppur

Askot Cottages

Hotel Selfoss

Hotel Grimsborgir by Keahotels

Hotel Loa

The Greenhouse Hotel

Aurora Igloo South

Hotel South Coast

Black Sand Hotel

Bella Apartments & Rooms

Frost and Fire Boutique Hotel

Landhotel

Minniborgir Cottages & Restaurant

Stracta Hotel

Buubble Hotel-Ölvisholt

Hotel Örk
Kohteeseen Ásahreppur tutustuminen
Ásahreppur tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Ásahreppur ja sen lähellä kuuluu:
- Vatnajökullin kansallispuisto
- Vatnajökull
- Thorisvatn-järvi
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Ásahreppur?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Ásahreppur, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Ásahreppur, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä joulukuu ja tammikuu. Syyskuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas kesäkuu ja heinäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on -3 °C ja öisin -9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 519 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 8 °C päivisin ja -6 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 317 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 10 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 389 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 1 °C ja -10 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 424 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Ásahreppur on 1649 cm.
Ásahreppur: Hotellitiedot
Majoitukset | 327 |
|---|---|
Halvin hinta | 131 € |
Korkein hinta | 338 € |
Suositut hotellit | Askot Cottages, Hotel Selfoss, Hotel Grimsborgir by Keahotels, Hotel Loa, The Greenhouse Hotel, Aurora Igloo South, Hotel South Coast, Black Sand Hotel, Bella Apartments & Rooms, Frost and Fire Boutique Hotel, Landhotel, Minniborgir Cottages & Restaurant, Stracta Hotel, Buubble Hotel-Ölvisholt, Hotel Örk |
Viimeksi varatut hotellit Ásahreppurebookersn tarkistamat arvostelut

Hotel Loa
"Huone oli tyylikäs, siisti ja iso. Aamiainen oli hyvä. Parkkitilaa oli reilusti. Ravintola oli hyvä, joskin hieman kallis."


