Hotellit Halidon
Vertaa 5 738 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 75 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Halidon: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Halidon

Hotel Grand Chancellor Adelaide

Adelaide Rockford

Stamford Plaza Adelaide

Atura Adelaide Airport

Mayfair Hotel

Stamford Grand Adelaide

The Playford Adelaide MGallery

ibis Adelaide

Holiday Inn Express Adelaide City Centre by IHG

Majestic Roof Garden Hotel

Adelaide Riviera Hotel

Oaks Glenelg Plaza Pier Suites

Quest on Franklin

Tryp Adelaide by Wyndham

Crowne Plaza Adelaide by IHG
Kohteeseen Halidon tutustuminen
Halidon tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Halidon ja sen lähellä kuuluu:
- Billiatt Conservation Park
- Bandon Conservation Park
- Billiatt Wilderness Protection Area
- Mantung Conservation Park
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Halidon?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Halidon, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Halidon, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä elokuu ja heinäkuu. Syyskuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas maaliskuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 15 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 57 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 90 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 7 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 101 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 27 °C ja 10 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 85 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Halidon on 333 cm.
Halidon: Hotellitiedot
Majoitukset | 5 738 |
|---|---|
Halvin hinta | 75 € |
Korkein hinta | 156 € |
Suositut hotellit | Hotel Grand Chancellor Adelaide, Adelaide Rockford, Stamford Plaza Adelaide, Atura Adelaide Airport, Mayfair Hotel, Stamford Grand Adelaide, The Playford Adelaide MGallery, ibis Adelaide, Holiday Inn Express Adelaide City Centre by IHG, Majestic Roof Garden Hotel, Adelaide Riviera Hotel, Oaks Glenelg Plaza Pier Suites, Quest on Franklin, Tryp Adelaide by Wyndham, Crowne Plaza Adelaide by IHG |

