Hotellit Kampung Nipah Panjang
Vertaa 61 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 15 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Nipah Panjang: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Nipah Panjang

Residence Inn Cherating

Royale Chulan Cherating Villa

First Residence Hotel

Royale Chulan Cherating Chalet

OYO 850 Gold Star Hotel

Resorts World Kijal

Swiss Garden Residences by Nature Home

De Chukai Hotel

Lavilla By Holiday Villa Cherating

Holiday Villa Beach Resort & Spa Cherating

Nurbayu Chalet, Kemaman

GOLDEN GATE HOTEL

AlSafina Kijal Beach Resort & Restaurant

Skyview Hotel
Kohteeseen Kampung Nipah Panjang tutustuminen
Kampung Nipah Panjang tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Nipah Panjang ja sen lähellä kuuluu:
- Pantai Cheratingin ranta
- Cherating-joki
- Cherating Beach (ranta)
- Yömarkkinat
- Mesra-ostoskeskus
- Centre Point Kemaman -ostoskeskus
- Masjid Sultan Ahmad
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Nipah Panjang?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Nipah Panjang, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Toukokuu ja huhtikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Nipah Panjang, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 22 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 554 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 23 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 906 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1000 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 22 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1279 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Nipah Panjang on 3739 cm.
Kampung Nipah Panjang: Hotellitiedot
Majoitukset | 61 |
|---|---|
Halvin hinta | 15 € |
Korkein hinta | 66 € |
Suositut hotellit | Residence Inn Cherating, Royale Chulan Cherating Villa, First Residence Hotel, Royale Chulan Cherating Chalet, OYO 850 Gold Star Hotel, Resorts World Kijal, Swiss Garden Residences by Nature Home, De Chukai Hotel, Lavilla By Holiday Villa Cherating, Holiday Villa Beach Resort & Spa Cherating, Nurbayu Chalet, Kemaman, GOLDEN GATE HOTEL, AlSafina Kijal Beach Resort & Restaurant, Skyview Hotel, OYO 89873 Nurbayu Chalet |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Suosituimpia
- Solo Sokos Hotel Lahden Seurahuone
- Jyväskylä – Porealtaalla varustetut hotellit
- Turku – Hotellihuoneet parvekkeella
- CRU Hotel
- Lyon – hotellit
- Karstula – hotellit
- Adelaide – hotellit
- Zakynthos – hotellit
- Bohol – hotellit
- Hotel BlueBay Banús
- Majatalot Seili
- Pula – Vesipuistohotellit
- Lomamökit Rokua
- Karavaanialueet Sveitsi
- Hotel Best Semiramis


