Majoituspaikka veloittaa 3.5 prosenttia luottokorttimaksuista
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet ja pääsykoodin sähköpostitse korkeintaan 24 tuntia ennen saapumista. sisäänpääsy tapahtuu yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Sinua pyydetään toimittamaan majoituspaikalle kopio virallisesta kuvallisesta henkilöllisyystodistuksestasi varauksen jälkeen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Huoneistohotellin rakennuksissa ei ole vastaanottoa. Soita tervetulosähköpostissa olevan yhteyshenkilön puhelinnumeroon vähintään tuntia ennen saapumista. Koska rakennuksia on useita, osoite voi vaihdella. Varmista se yhteyshenkilöltä, joka järjestää sisäänkirjautumisen.
Lemmikkieläimet eivät saa oleskella sänkyjen tai muiden huonekalujen päällä. Tämä majoitusliike veloittaa 500 USD:n maksun kaikista lemmikeistä, joita majoituspaikka ei ole hyväksynyt etukäteen.