Alkaen 199 dollaria. 00 per yö
HyvÀt hinnat syyskuusta huhtikuuhun
SÀÀstÀ 33% Varaa nyt!
Wigginsin osavaltion puistopassi on maksuton.
Kajakki, joka on rakennettu kahdelle, ja lapat ja pelastusliivit ovat maksuttomia.
Rentoudu tÀssÀ upeassa laajalla kodilla. Vuodepaikkoja 11, valtava uima-altaan terassi, omakotitalo omakotitalon takana. Varustettu kaikilla mukavuuksilla. KÀvele lahdelle 10 minuutissa. Nauti illallisesta tai lounasta Mercadossa vain 5 minuutin ajomatkan pÀÀssÀ.
KÀytÀmme kaikkia "vihreitÀ" tuotteita puhdistaa ja puhdistaa tÀmÀ koti. Vieraiden vÀlissÀ kaikki laatta puhdistetaan höyryllÀ luonnonmukaisilla tuotteilla. TÀmÀ koti ei sisÀllÀ kovia ja loukkaavia kemikaaleja.
MeillÀ on viisi vierastaloa Vanderbiltin rannalla. Ne kaikki sisÀltÀvÀt:
Olemme ylpeitÀ voidessamme tarjota kaikille vieraillemme uudet liinavaatteet, peitot, peitot ja tyynyt, jotka ovat allergisia. Kaikki vuodevaatteet, kylpy- / kÀsipyyhkeet, pesuvaatteet ja rantapyyhkeet ovat ammattimaisesti pestyjÀ.
Kaksi uutta Graco Pack 'n Play -levyÀ ja kaksi vahvistinistuinta lokerolla.
Uusi Stroller
Ranta / allaspyyhkeet
NeljÀ aikuista pyörÀÀ lukkoineen ja ilmapumpulla
Rantatuolit
rantavarjo
Shampoo ja vartalonpesu kaikissa kylpyissÀ
Weber-grilli - puhdistetaan aina vieraiden vÀlillÀ. Tahraton
varata tÀytetty propaanisÀiliö
Emme veloita vierailtamme:
AllaslÀmpömaksu: ei
Liikevaihto: ei
LisÀmaksusta perittÀvÀ maksu: ei
Omaisuusvahinkojen vakuutus: ei vaadita
KÀy naplesfloridavacations. fi nÀhdÀksesi ominaisuudet
Sijaitsee Vanderbilt-asemassa Connersin ja Napolin puiston vÀlissÀ. TÀydellinen 4 pariskunnalle tai 3 perheelle. TÀmÀ ominaisuus on all inclusive. HyvÀ auringonlasku on 2150 neliömetrin koti, jossa on erillinen vierasmaja. Koti on 5 minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ Persianlahdelta. Se on erinomainen sijainti, jossa on suuri uima-allasalue viihdyttÀvÀÀn ja rentouttavaan. Ammattimaisesti maisemoitu ja kauniisti sisustettu. Se ylittÀÀ odotuksesi, kun saavut.
TÀmÀ koti mahtuu mukavasti 2-11 hengelle (9 sÀngystÀ 2 Sealy-rullakopissa). PÀÀrakennuksessa on 3 makuuhuonetta ja kolme tÀysikokoista kylpyhuonetta. ErittÀin suuri keittiö, jossa on aamiaisbaari ja ruokailutila, nÀkymÀt uima-altaan patiolle. Keittiö sopii erinomaisesti kaikkiin vakaviin kokkeihin, ja siinÀ on kÀtevÀ Keurig-kahvijÀrjestelmÀ. Ruokailutilan vieressÀ on suuri olohuone, jossa on holvikatto ja 60 tuuman HDTV, jossa on erittÀin mukavat kalusteet. Makuuhuone sijaitsee toisessa kerroksessa, jossa on kaksi makuuhuonetta pÀÀrakennuksen ensimmÀisessÀ kerroksessa.
Vierastalo on tÀysin irrotettu ja vieressÀ uima-allasalueella. Anna kahden ranskalaisen oven kautta makuuhuone (king size-vuode). Oikealla on parivuode, joka sopii erinomaisesti pienille lapsille. VieraskylÀssÀ on tÀysi kylpyamme ja vaatehuone sekÀ 42 tuuman HDTV
Mukavuuksiin kuuluu: neljÀ polkupyörÀÀ, jotka on varustettu tÀysin lukkoilla ja ilmapumppu, suuri HD-televisio, jossa on ylimÀÀrÀisiÀ televisiot makuuhuoneissa, nopea langaton internetyhteys ja kaksi Simmons Beauty -vuotoa Foldaway Guest Bed Cots, joissa on Memory-vaahtoa.
Varaa online tÀnÀÀn tai ota meihin yhteyttÀ maksuttoman puhelinnumeromme kautta. Olemme tÀÀllÀ vastaamaan kysymyksiisi. Olemme myös tÀÀllÀ sinua varten, kun olet tullut varmistamaan, ettÀ vierailusi Napolissa on paras lomaelÀmys.