Hotellit Pölitz
Vertaa 941 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 67 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Pölitz: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Pölitz

Radisson Blu Hotel, Hamburg Airport

ibis Hamburg Alsterring

B&B HOTEL Hamburg-Airport

Premier Inn Lübeck City Centre

Hotel IV Jahreszeiten Lübeck

Park Inn by Radisson Lübeck

Garner Hotel Hamburg Nord by IHG

Holiday Inn - the niu, Rig Lübeck by IHG

Courtyard by Marriott Hamburg Airport

B&B Hotel Hamburg-Nord

Numa Hamburg Fore

IntercityHotel Hamburg-Barmbek

Holiday Inn - the niu, Keg Hamburg Ost by IHG

H+ Hotel Lübeck

Premier Inn Lübeck City Stadtgraben
Kohteeseen Pölitz tutustuminen
Pölitz tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Pölitz ja sen lähellä kuuluu:
- Ahrensburgin linna
- Ahrensburgin linnan kirkko
- Duvenstedter Brookin luonnonsuojelualue
- Karl-May-Spiele
- Wakenitzin luonnonsuojelualue
- Suolavarastot
- Lyypekin katedraali
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Pölitz, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Lyypekki (LBC). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Pölitz?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Pölitz, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Pölitz, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 142 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 20 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 175 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 22 °C ja öisin 11 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 208 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 1 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 180 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Pölitz on 704 cm.
Pölitz: Hotellitiedot
Majoitukset | 941 |
|---|---|
Halvin hinta | 67 € |
Korkein hinta | 167 € |
Suositut hotellit | Radisson Blu Hotel, Hamburg Airport, ibis Hamburg Alsterring, B&B HOTEL Hamburg-Airport, Premier Inn Lübeck City Centre, Hotel IV Jahreszeiten Lübeck, Park Inn by Radisson Lübeck, Garner Hotel Hamburg Nord by IHG, Holiday Inn - the niu, Rig Lübeck by IHG, Courtyard by Marriott Hamburg Airport, B&B Hotel Hamburg-Nord, Numa Hamburg Fore, IntercityHotel Hamburg-Barmbek, Holiday Inn - the niu, Keg Hamburg Ost by IHG, H+ Hotel Lübeck, Premier Inn Lübeck City Stadtgraben |
Viimeksi varatut hotellit Pölitzebookersn tarkistamat arvostelut

Park Inn by Radisson Lübeck
"One night stop in Lübeck. Everything was good. Breakfast is really delicious. Staff was polite and friendly."


