Hotellit Rosemarket

Vertaa 4 046 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 94 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Rosemarket: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Rosemarket

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Rosemarket
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteen Rosemarket hotellit

Harkitsetko retkeä kohteeseen Rosemarket? Jos haluat löytää majoituspaikan, joka on lähellä nähtävyyksiä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 18 hotellista ja muusta majoituspaikasta kohteessa Rosemarket löytääksesi itsellesi sopivan yöpymispaikan.

Kohteeseen Rosemarket tutustuminen

Rosemarket tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Rosemarket ja sen lähellä kuuluu:

  • Pembroken linna
  • Carew Castle (linna)
  • Blue Lagoon Water Park
  • Freshwater Eastin uimaranta
  • Barafundle Bay
  • Roch Castle
  • Manor Wildlife Park

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Rosemarket?

Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Rosemarket, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Rosemarket, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja maaliskuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja toukokuu ovat kuivimmat.

Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 263 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 16 °C päivisin ja 8 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 192 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 17 °C ja öisin 14 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 268 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 8 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 407 mm.
  • Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Rosemarket on 1130 cm.

Rosemarket: Hotellitiedot

Majoitukset
4 046
Halvin hinta
94 €
Korkein hinta
176 €
Suositut hotellit
Tŷ Milford Waterfront, The Gower Hotel, The Studio - 1 Bedroom Cabin - Amroth, Hotel Mariners, The Imperial Hotel, The Lord Nelson Hotel , Arcadia - 1 Bedroom Apartment - Tenby, Best Western Lamphey Court Hotel & Spa, Malin House, The Town Crier, Heywood Spa Hotel, Lindholme Guest House, Slebech Park Restaurant & Rooms, OYO Lamphey Hall, The Broadmead Boutique B and B