Lennot kohteesta Kolumbia

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Kolumbia – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
COL

Viihtyisimmät hotellit kohteen Kolumbia lähellä

Hashtag 98 Hotel By Jalo

Hashtag 98 Hotel By Jalo

4 out of 5
Carrera 41 # 10 - 37 Medellín Medellín
Hinta on 53 € per yö ajalle 22.6. viiva 23.6.
53 €
22.6.–23.6.
Hashtag 98 Hotel By Jalo on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Parque del Poblado. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja aamiainen (lisämaksusta).
9,2/10 Wonderful! (2 046 arvostelua)
"Todo fue sumamente excelente, conseguimos incluso un tour dentro del mismo hotel al peñol y esa empresa 10/10, guardaron maletas también a la hora de check-in y out, desayuno cumple tiene todo. Crítica constructiva regularía temperatura de la ducha aveces salía demasiado caliente que quema cuesta ..."

Arvosteltu 21.6.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHashtag 98 Hotel By Jalo
Calle Flora Hotel by Jalo

Calle Flora Hotel by Jalo

4 out of 5
# 37-40 Calle 9A Medellín
Hinta on 90 € per yö ajalle 6.7. viiva 7.7.
90 €
6.7.–7.7.
Calle Flora Hotel by Jalo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lleras-puisto. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja ulkouima-altaan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9/10 Wonderful! (1 032 arvostelua)
"El personal muy atento, el hotel muy bonito y limpio. Fue una estadía muy agradable."

Arvosteltu 20.6.2026

Avautuu uuteen ikkunaanCalle Flora Hotel by Jalo
Hotel Dorado La 70

Hotel Dorado La 70

4 out of 5
Carrera 70 No 44 B-66 Medellín
Hinta on 64 € per yö ajalle 5.7. viiva 6.7.
64 €
5.7.–6.7.
Hotel Dorado La 70 on saanut hyvää palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Universidad Pontificia Bolivariana on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8,8/10 Excellent! (1 873 arvostelua)
"El hotel es súper lindo, el personal súper atento. La habitación un excelente tamaño y todos los días limpian y hacen el cuarto. La ubicación PERFECTA, definitivamente cuando regrese me quedo en esa área. Lo único que voy a criticar GRANDEMENTE es el desayuno, en las especificaciones dice desayuno ..."

Arvosteltu 21.6.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Dorado La 70
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Habitel Select

Hotel Habitel Select

3.5 out of 5
Avenida El Dorado, 100-89 Bogotá Distrito Capital
Hinta on 82 € per yö ajalle 20.7. viiva 21.7.
82 €
20.7.–21.7.
Hotel Habitel Select on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Connecta 26. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
8,6/10 Excellent! (1 483 arvostelua)
"Ellos cobran los impuestos a residentes extranjeros justificando que no tienen pasaporte de otro pais, de verdad Que ridicules"

Arvosteltu 19.6.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Habitel Select
GHL Corales de Indias

GHL Corales de Indias

4 out of 5
Carrera 1 No. 62-198 Cartagena Bolivar
Hinta on 115 € per yö ajalle 22.6. viiva 23.6.
115 €
22.6.–23.6.
GHL Corales de Indias on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Crespon lineaaripuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
8,2/10 Very Good! (1 002 arvostelua)
Erittäin hyvä näköala!
"Palvelu oli erittäin ystävällistä aulassa. Ravintolapalvelut oli hieman hidasta, mutta toimivaa. Allasalue oli miellyttävä ja toimiva. Huone oli merinäköalalla ja parvekkeella, loistava! Ainut haitta oli todella kova musiikki päiväsaikaan allasalueella sekä sieltä ilta-aikaan huoneeseen kuuluva musiikki. ..."

Arvosteltu 20.3.2023

Avautuu uuteen ikkunaanGHL Corales de Indias
Hotel Habitel Prime

Hotel Habitel Prime

4 out of 5
Avenida el Dorado No 100-97 Bogotá
Hinta on 89 € per yö ajalle 20.7. viiva 21.7.
89 €
20.7.–21.7.
Hotel Habitel Prime on saanut loistavaa palautetta ilmaisesta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta El Dorado -puistokatu. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Avautuu uuteen ikkunaanHotel Habitel Prime
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kolumbia
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.