Hotellit Dendron
Vertaa 1 784 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 51 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Dendron: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Dendron

Hilton Vacation Club The Historic Powhatan Williamsburg

Vacation Village At Williamsburg

Wyndham Garden Williamsburg Busch Gardens Area

Williamsburg Woodlands Hotel & Suites, an official Colonial Williamsburg Hotel

DoubleTree by Hilton Williamsburg

Williamsburg Lodge, Autograph Collection

Comfort Inn Williamsburg Gateway

Comfort Suites Williamsburg Historic Area

Comfort Suites Airport

Westgate Historic Williamsburg Resort

Patriots Inn

Rodeway Inn Historic

Club Wyndham Kingsgate

Spark by Hilton Williamsburg Historic Area

Wingate by Wyndham Williamsburg
Kohteeseen Dendron tutustuminen
Dendron tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Dendron ja sen lähellä kuuluu:
- Historic Jamestowne
- Jamestown Beach
- Jamestownin asutus
- Williamsburgin viinitarha
- Kingsmill Plantation Golf Course
- College of William and Mary (yliopisto)
- Chippokes Plantation State Park
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Dendron, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Newport News, Virginia (PHF-Newport News - Williamsburgin kansainvälinen lentokenttä). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Dendron?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Dendron, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Dendron, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja syyskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas marraskuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 14 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 283 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 29 °C päivisin ja 10 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 318 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 394 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 21 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 265 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Dendron on 1261 cm.
Dendron: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 784 |
---|---|
Halvin hinta | 51 € |
Korkein hinta | 180 € |
Suositut hotellit | Hilton Vacation Club The Historic Powhatan Williamsburg, Vacation Village At Williamsburg, Wyndham Garden Williamsburg Busch Gardens Area, Williamsburg Woodlands Hotel & Suites, an official Colonial Williamsburg Hotel, DoubleTree by Hilton Williamsburg, Williamsburg Lodge, Autograph Collection, Comfort Inn Williamsburg Gateway, Comfort Suites Williamsburg Historic Area, Comfort Suites Airport, Westgate Historic Williamsburg Resort, Patriots Inn, Rodeway Inn Historic, Club Wyndham Kingsgate, Spark by Hilton Williamsburg Historic Area, Wingate by Wyndham Williamsburg |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Lisää majoitusvaihtoehtoja
Hotellit tähtiluokituksen mukaan
Kotimaan matkailuhelmet 2025
Suosituimpia
- Virginia Beach matkat
- Saint Helena Island matkat
- St. Helena matkat
- Olympia matkat
- Altavista matkat
- Edinburg matkat
- Booker matkat
- Puola matkat
- Dublin matkat
- Loma matkat
- Grand Canyon matkat
- Lissabon matkat
- Syria matkat
- Ashburn matkat
- Damaskos matkat
- Apollo matkat
- Yellowstone National Park matkat
- Berlin matkat
- Honolulu matkat
- Pariisi matkat
- Omak matkat
- Wien matkat