Hotellit Kampung Semin
Vertaa 201 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 20 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Kampung Semin: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Semin

Lexis Hibiscus Port Dickson

D'Wharf Hotel & Serviced Residence

D&F Boutique Hotel Seremban 2

Grand Lexis Port Dickson

A'Famosa Resort

PARKROYAL A'Famosa Melaka Resort

Tasik Villa International Resort

Klana Resort Seremban

AnCasa Resort Port Dickson

Villea Port Dickson

Glory Beach Resort

Mulyo Hotel

Thistle Port Dickson

Puteri Bay Hotel Melaka

Hotel Seri Rembau
Kohteeseen Kampung Semin tutustuminen
Kampung Semin tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Semin ja sen lähellä kuuluu:
- Kuala Linggin linnoitus
- A' Famosa Safari Ihmemaa
- A'Famosan vesipuisto
- Port Dicksonin strutsitila
- Telok Kemangin aukio
- Sri Purnaman ranta
- Teluk Kemangin ranta
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Kampung Semin, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Malaccan kansainvälinen lentoasema (MKZ). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaimman vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Semin?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Kampung Semin, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Maaliskuu ja huhtikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Semin, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja tammikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 449 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 26 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 634 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 608 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 31 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 889 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Kampung Semin on 2580 cm.
Kampung Semin: Hotellitiedot
Majoitukset | 201 |
---|---|
Halvin hinta | 20 € |
Korkein hinta | 177 € |
Suositut hotellit | Lexis Hibiscus Port Dickson, D'Wharf Hotel & Serviced Residence, D&F Boutique Hotel Seremban 2, Grand Lexis Port Dickson, A'Famosa Resort, PARKROYAL A'Famosa Melaka Resort, Tasik Villa International Resort, Klana Resort Seremban, AnCasa Resort Port Dickson, Villea Port Dickson, Glory Beach Resort, Mulyo Hotel, Thistle Port Dickson, Puteri Bay Hotel Melaka, Hotel Seri Rembau |