Hotellit Kampung Ubai

Vertaa 119 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 13 €

Alkamispäivä: Tulopäivä valittu.
Päättymispäivämäärä
Päättymispäivä: Lähtöpäivä

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Kampung Ubai: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Kampung Ubai

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Kampung Ubai
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Kampung Ubai tutustuminen

Kampung Ubai tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Kampung Ubai ja sen lähellä kuuluu:

  • Sepatin ranta
  • Royal Pahang Polo Club
  • Menara Kuantan 188
  • Valtion moskeija
  • Gelora Park
  • Darul Makmurin stadion
  • Kuantan City Mall -ostoskeskus

Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Kampung Ubai, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Kuantan (KUA-Sultan Haji Ahmad Shah). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Kampung Ubai?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Kampung Ubai, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Toukokuu ja kesäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Kampung Ubai, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 593 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 26 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 678 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 750 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1257 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Kampung Ubai on 3279 cm.

Kampung Ubai: Hotellitiedot

Majoitukset
119
Halvin hinta
13 €
Korkein hinta
247 €
Suositut hotellit
Grand DarulMakmur Hotel Kuantan, Hyatt Regency Kuantan Resort, AC Hotel by Marriott Kuantan, Co-Didik Hotel, Champcity Hotel, Mangala Estate Boutique Resort - Small Luxury Hotel of the World, Greenlast Hotel, Veer Hotel, IM 96 Villa, Ancasa Royale Pekan Pahang, Rocana Hotel, Mega View Hotel Kuantan, Zenith Kuantan, Elmark Hotel Kuantan, E-Red Hotel Sdn Bhd