Hotellit Liddell
Vertaa 60 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 45 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Liddell: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Liddell

Charbonnier Motor Inn

Royal Hotel Singleton

Quest Singleton

The Hermitage Motel

Red Cedar Motel

Noah's Mid City Motor Inn

Country Motor Inn Singleton

The Remington Muswellbrook

Francis Phillip Motor Inn

Mid City Motor Inn

Imperial Hotel Singleton

John Hunter Motel

Denman Motor Inn

Suuri viihde elää Ylä Hunterissa - Singleton.

The Grapevine Motel
Kohteeseen Liddell tutustuminen
Liddell tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Liddell ja sen lähellä kuuluu:
- Muswellbrook Golf Course
- Singleton Sundial
- Singleton Museum
- Australian Army Infantry Museum
- Lake Saint Clair
- Nolan Park
- Singleton TAFE College
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Liddell?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Liddell, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja joulukuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Liddell, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Maaliskuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas toukokuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 261 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 22 °C päivisin ja 7 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 129 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 20 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 123 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 28 °C ja 11 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 247 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Liddell on 760 cm.
Liddell: Hotellitiedot
Majoitukset | 60 |
|---|---|
Halvin hinta | 45 € |
Korkein hinta | 241 € |
Suositut hotellit | Charbonnier Motor Inn, Royal Hotel Singleton, Quest Singleton, The Hermitage Motel, Red Cedar Motel, Noah's Mid City Motor Inn, Country Motor Inn Singleton, The Remington Muswellbrook, Francis Phillip Motor Inn, Mid City Motor Inn, Imperial Hotel Singleton, John Hunter Motel, Denman Motor Inn, Suuri viihde elää Ylä Hunterissa - Singleton., The Grapevine Motel |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Adventure Bay lomamatkat
- Tieri lomamatkat
- Bondi lomamatkat
- Sydneyn olympiapuisto lomamatkat
- Texas lomamatkat
- Darwin lomamatkat
- Zetland lomamatkat
- Toora lomamatkat
- Byron Bay lomamatkat
- Port Douglas lomamatkat
- K’gari lomamatkat
- Gold Coast lomamatkat
- Price lomamatkat
- Bagdad lomamatkat
- Coffs Harbour lomamatkat
- Bondi Beach lomamatkat
- Greta lomamatkat
- Surf Beach lomamatkat
- Sale lomamatkat
- Kakadu lomamatkat
- Tara lomamatkat
