Hotellit Lobetal
Vertaa 1 963 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 68 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lobetal: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lobetal

Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz

Hotel Berlin, Berlin, a member of Radisson Individuals

Radisson Collection Hotel, Berlin

Premier Inn Berlin Alexanderplatz

Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade

H4 Hotel Berlin Alexanderplatz

TITANIC Chaussee Berlin

InterContinental Berlin by IHG

Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz

Grand Hyatt Berlin

URBAN LOFT Berlin

H2 Hotel Berlin Alexanderplatz

Scandic Berlin Potsdamer Platz

TITANIC Comfort Berlin Mitte

IntercityHotel Berlin Hauptbahnhof
Kohteeseen Lobetal tutustuminen
Lobetal tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lobetal ja sen lähellä kuuluu:
- Wandlitzsee-uimaranta
- Naturpark Barnim
- Finowfurtin ilmailumuseo
- Eberswalden eläintarha
- Gedenkstätte und Museum Sachsenhausen
- Gärten der Welt -puisto
- TURM ErlebnisCity Oranienburg
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Lobetal, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Berliini (BER-Berliini–Brandenburg). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lobetal?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Lobetal, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lobetal, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Heinäkuu ja kesäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin -1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 136 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 152 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 208 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 0 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 155 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Lobetal on 650 cm.
Lobetal: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 963 |
|---|---|
Halvin hinta | 68 € |
Korkein hinta | 182 € |
Suositut hotellit | Park Inn by Radisson Berlin Alexanderplatz, Hotel Berlin, Berlin, a member of Radisson Individuals, Radisson Collection Hotel, Berlin, Premier Inn Berlin Alexanderplatz, Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade, H4 Hotel Berlin Alexanderplatz, TITANIC Chaussee Berlin, InterContinental Berlin by IHG, Hampton By Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz, Grand Hyatt Berlin, URBAN LOFT Berlin, H2 Hotel Berlin Alexanderplatz, Scandic Berlin Potsdamer Platz, TITANIC Comfort Berlin Mitte, IntercityHotel Berlin Hauptbahnhof |
Viimeksi varatut hotellit Lobetalebookersn tarkistamat arvostelut




