Hotellit Oslob
Vertaa 329 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 7 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Oslob: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Oslob

Bluewater Sumilon Island Resort

Island Front Bangcogon Resort and Restaurant

Way Shack Hostel

Ging-Ging Hotel & Resort

The Marc Vannelli Oslob

GT Seaside Inn

Seascape Resort Oslob

Susada's Inn

Luzmin BH - White House

Seafari Resort Oslob

La Fela Pension House

Giswold Lagunde Beach Resort

Charming 1-bed house in with lovely ocean views 7 mins to whale shark watching.

North Zen Villas

Modala Beach Resort
Kohteen Oslob hotellit
Harkitsetko matkaa kohteeseen Oslob? Jos haluat löytää majoituspaikan, joka sijaitsee nähtävyyksien lähellä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hotellihakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 62 hotellista ja muusta majoituspaikasta kohteessa Oslob löytääksesi parhaiten sopivan yöpymispaikan.
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Oslob
Kun etsit yöpymispaikkaa kohteessa Oslob, voit käyttää ebookersin sivustoa löytääksesi majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, uima-altaan tai ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Voit käyttää suodattimia rajataksesi hotellihakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten ilmastoinnin ja huoneessa olevan keittiön.
Asiakkaat arvostavat seuraavia hotelleja kohteessa Oslob niiden ilmaisen aamupalan takia:
- The Marc Vannelli Oslob
- Seascape Resort Oslob
- Island Front Bangcogon Resort and Restaurant
Nämä kohteen Oslob hotellit ovat suosittuja matkailijoiden keskuudessa niiden uima-altaiden takia:
- Bluewater Sumilon Island Resort
- Charlotten majatalo ja hotelli
Asiakkaat, jotka yöpyivät tässä hotellissa kohteessa Oslob, pitivät paikan päällä olevasta kuntokeskuksesta:
- Seafari Resort Oslob
Kohteeseen Oslob tutustuminen
Rentouttava Oslob on tunnettu merinäköaloista, vesiputouksista ja valaiden katselusta. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Oslob ja sen lähellä kuuluu:
- Oslobin uimaranta
- Tumalogin putoukset
- Sumilon Islandin ranta
- Sumilonin saari
- Oslob Church (kirkko)
- Sumilon Sand Bar
- Cuartel Ruins
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Oslob, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Dumaguete (DGT). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Oslob?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Oslob, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Toukokuu ja huhtikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Oslob, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Heinäkuu ja lokakuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 29 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 515 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 25 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 615 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 759 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 29 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 725 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Oslob on 2613 cm.
Oslob: Hotellitiedot
Majoitukset | 329 |
---|---|
Halvin hinta | 7 € |
Korkein hinta | 204 € |
Suositut hotellit | Bluewater Sumilon Island Resort, Island Front Bangcogon Resort and Restaurant, Way Shack Hostel, Ging-Ging Hotel & Resort, The Marc Vannelli Oslob, GT Seaside Inn, Seascape Resort Oslob, Susada's Inn, Luzmin BH - White House, Seafari Resort Oslob, La Fela Pension House, Giswold Lagunde Beach Resort, Charming 1-bed house in with lovely ocean views 7 mins to whale shark watching., North Zen Villas, Modala Beach Resort |