Hotellit Saonek
Vertaa 18 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 23 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Saonek: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Saonek

Raja Ampat Dive Lodge

Vogelkopf Resort

Hotel Raja Ampat

Meridian Adventure Marina Club & Resort

Waisai Beach Hotel

HamuEco Dive Resort Raja Ampat

Sapta Jejak Pesona

Wai Resort - Raja Ampat

Mamatua N. Saleo Villa

Korpak Villa & Resort Raja Ampat

Andau Homestay

Rara Guest House Raja Ampat

Waiwo Dive Resort

Kakatua Hostel
Kohteen Saonek hotellit
Saonek on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, nämä lähellä sijaitsevat kaupungit saattavat tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 12 hotellia kohteessa Waisai
- 2 hotellia kohteessa Saprokren
- 19 hotellia kohteessa Yennanas Besir
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Saonek?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Saonek, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Lokakuu ja marraskuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Saonek, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Huhtikuu ja toukokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja syyskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1056 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 25 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 1210 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 29 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1010 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1087 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Saonek on 4364 cm.
Saonek: Hotellitiedot
Majoitukset | 18 |
---|---|
Halvin hinta | 23 € |
Korkein hinta | 211 € |
Suositut hotellit | Raja Ampat Dive Lodge, Vogelkopf Resort, Hotel Raja Ampat, Meridian Adventure Marina Club & Resort, Waisai Beach Hotel, HamuEco Dive Resort Raja Ampat, Sapta Jejak Pesona, Wai Resort - Raja Ampat , Mamatua N. Saleo Villa, Korpak Villa & Resort Raja Ampat, Andau Homestay, Rara Guest House Raja Ampat, Waiwo Dive Resort, Kakatua Hostel, Coriana Dive Resort |