Klikkaa tästä, jos haluat ottaa virtuaalikierroksen tästä kotista!
Lopeta haku täällä !! Tämä on 4 makuuhuoneen, 3 kylpy Oceanfront Beach House sijaitsee Waccamaw Drive Garden City Beach!
Tämä hiljattain rennovated ranta talo mukavasti nukkuu 14 vierasta 2 king vuodetta, 1 queen-vuode, 2 sarjaa kolminkertainen kerrossänky, ja vuodesohva oleskelutilassa!
Kodin ensimmäisessä kerroksessa on täysikokoinen keittiö ja upeat näkymät Atlantin valtamerelle. Voit käyttää yksityistä valtameren eteistä tässä talon tasolla. Lisäksi on 1 makuuhuone, jossa on täysi kylpyamme ensimmäisessä kerroksessa. Tämä makuuhuone koostuu kahdesta, kolmesta kerrossänkystä! Keittiön takana on olohuone, ja aivan nurkan takana ovat portaat, jotka johtavat toiseen kerrokseen.
Toisessa kerroksessa on 3 makuuhuonetta ja 2 kylpyhuonetta. Kahdessa huoneessa on king-size-vuoteet, ja kolmannessa makuuhuoneessa on queen-size-vuode. Pesukone ja kuivausrumpu sijaitsevat myös tässä kerroksessa.
Kaikissa huoneissa on aivan uudet huonekalut (myös taulutelevisiot)! Keittiö on täysin varusteltu astioilla, kattiloilla, pannut, lasit, hopeaesineet ja ruuanlaittovälineet, jotta voit pakata valoa! ** Kypsentämistä mausteita / öljyjä ja paperituotteita ei toimiteta.
Tämä koti kunnostettiin lattiasta kattoon tammikuussa 2019, aivan uudella kaikella! Uudet huonekalut, uudet lattiat, uudet laitteet, uusi sisustus ja paljon muuta! Kun Dune Delight on uskomaton vuokra sinulle ja miehistölle! Jokaisessa makuuhuoneessa on oma kaapeli-tv ja vuodevaatteet / vuodevaatteet kullekin, mukaan lukien vuodesohva! Jokaisessa kylpyhuoneessa on 8 pyyhettä ja 8 pesulappua, joissa on hyvin pienet käynnistyssuihkut, jotka auttavat sinua aloittamaan!
Kun teemme tiensä kodin ulkopuolella, huomaat runsaasti pysäköintitilaa talon alla. 4 autoa mahtuu runsaasti. Voit vapaasti tuoda veneen, perävaunun, moottoripyörät, vesiskootterit tai kaikki edellä mainitut! Löydät myös kodin alla olevan kylpytynnyrin, joka mahtuu mukavasti 4-5 hengelle.
Olemme vain 8 kilometriä Myrtle-rannalta etelään ja vain 0,5 kilometrin päässä kuuluisasta Garden City Pierista! Garden City Pier on 668 ft pitkä ja siellä ei ole maksua kävellä ulos! Kesäisin elävää musiikkia on kello 20–24! Keskiyöstä klo 6 saakka laituri on varattu vain kalastukseen. Huomioithan, että laiturit ovat kausiluonteisia ja voivat muuttua. Suoraan kadun toisella puolella laiturilta on peli- ja jännityspaikka! Myös laiturilla on Pieradise Cafe, joka tarjoilee aamiaisen, lounaan ja illallisen sesongin aikana! Muita lähellä olevia ruokavaihtoehtoja ovat Sara J: n Seafood-ravintola, Original Sam's Corner, Gulf Stream Cafe ja Marlin Quay Marina!
Garden City Beachin eteläpuolella on Murrellin Inlet, jossa on ravintola Row, jonka katsotaan olevan paras mereneläviä ja grilli Etelä-Carolinassa! Murrellin sisääntulo tunnetaan myös kalastuksesta ja joistakin maan parhaista golfkentistä!
Tämä talo ei ole esteettömyys ja ainoa pääsy sisäänkäynnille on portaita, kuten kuvassa.
Tämä koti on todella ranta paeta et koskaan unohda!
Varattava 25+.
645 South Waccamaw -asema
Murrells Inlet, SC
29576