Lennot Frankfurt - Paradise Island

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Reitin Frankfurt – Paradise Island lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
FRA
Kohdelentokentän IATA-koodi
NAS

Paradise Island lentotiedot

Lähtöpaikka
Frankfurt
Lähtölenuitktän IATA-koodi
FRA
Matkustaminen kohteeseen
Paradise Island
Kohdelenuitktän IATA-koodi
NAS
Palvelevien lentoyhtiöiden määrä
Lentoyhtiöt
Etäisyys
Suoran lennon kesto
Lentohinta

Paradise Island – vuokra-autotarjoukset

Varatuimmat hotellit Paradise Island

The Royal at Atlantis

The Royal at Atlantis

4 out of 5
Paradise Beach Drive Paradise Island New Providence
Yövy tässä rannalla sijaitsevassa lomakeskuksessa kohteessa Paradise Island. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, 14 ulkouima-altaasta ja täyden palvelun kylpylästä. ...
8,8/10 Erinomainen! (2 826 arvostelua)
Value not there
"Hotel was quite a big disappointment considering price per night was 900$. We had issues for cold room without heating, no hot water most of the time, and also we had ants on our beds headboard. Cleaning service was not included to the room price which was ridiculous. They did come and cleaned it ..."

Arvosteltu 6.1.2024

Avautuu uuteen ikkunaanThe Royal at Atlantis
The Coral at Atlantis

The Coral at Atlantis

4 out of 5
One Casino Drive Paradise Island New Providence
Yövy tässä rannalla sijaitsevassa lomakeskuksessa kohteessa Paradise Island. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, 11 ulkouima-altaasta ja täyden palvelun kylpylästä. ...
8,6/10 Erinomainen! (1 970 arvostelua)
"Fint och stort område. Tog några dagar att utforska allt. Många matställen stängde rätt tidigt, så man skulle äta i tid."

Arvosteltu 20.11.2023

Avautuu uuteen ikkunaanThe Coral at Atlantis
Hotel Riu Palace Paradise Island - Adults Only - All Inclusive

Hotel Riu Palace Paradise Island - Adults Only - All Inclusive

4 out of 5
6307 Casino Drive Paradise Island New Providence
Yövy tässä rannalla sijaitsevassa majoituspaikassa kohteessa Paradise Island. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja ilmaisesta pysäköinnistä. ...
8/10 Erittäin hyvä! (3 982 arvostelua)
"Beautiful property on a beautiful beach with wonderful employees."

Arvosteltu 4.7.2026

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Riu Palace Paradise Island - Adults Only - All Inclusive
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
The Reef at Atlantis

The Reef at Atlantis

4.5 out of 5
Paradise Beach Drive Paradise Island New Providence
Yövy tässä ylellisessä lomakeskuksessa kohteessa Paradise Island. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, täyden palvelun kylpylästä ja yksityisestä rannasta. Asiakkaamme ...
9/10 Upea! (1 544 arvostelua)
"Love Atlantis!"

Arvosteltu 4.7.2026

Avautuu uuteen ikkunaanThe Reef at Atlantis
Comfort Suites Paradise Island

Comfort Suites Paradise Island

4 out of 5
Paradise Island Drive Paradise Island New Providence
Yövy tässä liikematkustukseen soveltuvassa hotellissa kohteessa Paradise Island. Nauti ilmaisesta aamiaisesta, ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä ja ilmaisesta pysäköinnistä. ...
8,4/10 Erittäin hyvä! (2 305 arvostelua)
"You are steps away from Atlantis with full access, but without the price tag. You do give up a view of the water at night, but after a full day in the sun and swimming, we were ready to shower, sleep and be good to go for another beautiful day. This hotel also has a very nice complimentary breakfast ..."

Arvosteltu 4.7.2026

Avautuu uuteen ikkunaanComfort Suites Paradise Island
The Cove at Atlantis

The Cove at Atlantis

5 out of 5
Paradise Beach Drive Paradise Island New Providence
Yövy tässä ylellisessä lomakeskuksessa kohteessa Paradise Island. Nauti ilmaisesta Wi-Fi-yhteydestä, täyden palvelun kylpylästä ja 4 ravintolasta. Asiakkaamme ...
8,6/10 Erinomainen! (1 007 arvostelua)
"Our stay was fantastic from the helpful staff to all the beauty, I highly recommend the Cove. The room was immaculate, safety is a top priority and we couldn’t have felt any safer at home. Definitely will go back!!"

Arvosteltu 4.7.2026

Avautuu uuteen ikkunaanThe Cove at Atlantis
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Paradise Island
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kampanjaehdot

Hinnat ovat alkaen hintoja ja voimassa toistaiseksi. Matkustusajoissa ja saatavuudessa voi olla poikkeuksia. Alkaen hinnat saatavuuden mukaan. Hinnat sisältävät verot, matkustajamaksun sekä online varausmaksun.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.