Hotellit Lobak
Vertaa 464 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 21 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lobak: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lobak

Sama-Sama Hotel KL International Airport

Aerotel Kuala Lumpur

Ibis Styles Sepang Klia

Tune Hotel KLIA Aeropolis

Tune Hotel KLIA - KLIA2

Salak Boutique Hotel

Mövenpick Hotel & Convention Centre KLIA

Holiday Inn Sepang Airport by IHG

Sama-Sama Express KLIA Terminal 1 - Airside Transit Hotel

Golden Palm Tree Sepang

Sri Langit Hotel KLIA

Sama-Sama Express KLIA Terminal 2 - Airside Transit Hotel

Le'genda Hotel

BRIX KLIA By Pinetree

Aeton Hotel
Kohteeseen Lobak tutustuminen
Lobak tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lobak ja sen lähellä kuuluu:
- Palm Mallin ostoskeskus
- Terminal One Mall
- Serembanin kansainvälinen golfklubi
- Masjid Sri Sendayan
- Malesian islamilaisen tieteen yliopisto
- Sepang International Circuit (kilparata)
- Fort Lukut (historiallinen alue)
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Lobak, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Kuala Lumpurin kansainvälinen lentoasema (KUL). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lobak?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Lobak, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Maaliskuu ja helmikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lobak, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 555 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 705 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 613 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 24 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 980 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Lobak on 2854 cm.
Lobak: Hotellitiedot
Majoitukset | 464 |
|---|---|
Halvin hinta | 21 € |
Korkein hinta | 185 € |
Suositut hotellit | Sama-Sama Hotel KL International Airport, Aerotel Kuala Lumpur, Ibis Styles Sepang Klia, Tune Hotel KLIA Aeropolis, Tune Hotel KLIA - KLIA2, Salak Boutique Hotel, Mövenpick Hotel & Convention Centre KLIA, Holiday Inn Sepang Airport by IHG, Sama-Sama Express KLIA Terminal 1 - Airside Transit Hotel, Golden Palm Tree Sepang, Sri Langit Hotel KLIA, Sama-Sama Express KLIA Terminal 2 - Airside Transit Hotel, Le'genda Hotel, BRIX KLIA By Pinetree, Aeton Hotel |
Viimeksi varatut hotellit Lobakebookersn tarkistamat arvostelut

Tune Hotel KLIA - KLIA2

Ibis Styles Sepang Klia
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Le club 44 by Interhome
- Mökit Nynäshamn
- Kalajoki – Kylpylähotellit
- Italia – All Inclusive hotellit
- Teuva Majoitus
- Varsova – Kylpylähotellit
- Hostellit Jämsä
- Berliini Majoitus
- Nizza Majoitus
- Scandic Simonkenttä
- Serbia Majoitus
- Yhden yön oleskelu - myöhäinen sisäänkirjautuminen
- Gran Oasis Resort
- Lomamökit Saukkovaara
- Tampere – Liikehotellit

