Hotellit Beliong
Vertaa 285 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 14 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Beliong: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Beliong

Sheraton Kuching Hotel

Hilton Kuching

Tune Hotel - Waterfront Kuching

Pullman Kuching

The Waterfront Hotel

Citadines Uplands Kuching

Harbour View Hotel

DeHome Boutique Hotel

Imperial Hotel Kuching

One Point Hotel - RH Plaza

Grand Margherita Hotel

HomeStay Kuching

Meritin Hotel

The Marian Boutique Lodging House

Astana Wing - Riverside Majestic Hotel
Kohteeseen Beliong tutustuminen
Beliong tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Beliong ja sen lähellä kuuluu:
- Vivacity Megamallin ostoskeskus
- The Springin ostoskeskus
- Jalan Padungan
- Sarawak Stadium (stadion)
- City One Shopping Mall
- Tun Jugah Shopping Center (ostoskeskus)
- Riverside Shopping Complexin ostoskeskus
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Beliong, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Kuching (KCH-Kuchingin kansainvälinen lentokenttä). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Beliong?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Beliong, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Toukokuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Beliong, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Tammikuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 23 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1221 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 24 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 837 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 31 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 754 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 24 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 1213 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Beliong on 4025 cm.
Beliong: Hotellitiedot
Majoitukset | 285 |
|---|---|
Halvin hinta | 14 € |
Korkein hinta | 108 € |
Suositut hotellit | Sheraton Kuching Hotel, Hilton Kuching, Tune Hotel - Waterfront Kuching, Pullman Kuching, The Waterfront Hotel, Citadines Uplands Kuching, Harbour View Hotel, DeHome Boutique Hotel, Imperial Hotel Kuching, One Point Hotel - RH Plaza, Grand Margherita Hotel, HomeStay Kuching, Meritin Hotel, The Marian Boutique Lodging House, Astana Wing - Riverside Majestic Hotel |
Lähialueen hotellit
Hotellit lähellä…
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Suosituimpia
- Lomamökit Parikkala
- Hotellit Bristol
- Asunnot Talma Ski
- Asunnot Torremolinos
- Hotellit Sveitsi
- Yksityiset loma-asunnot Kalajoki
- Helsingin työväentalo – lähellä sijaitsevat hotellit
- Riviera Zen Hotel Adult Only
- Lomamökit Teneriffa
- Tampere kohteen Lemmikkiystävälliset hotellit
- Hotellit Forssa
- Kauppakeskus Jumbo – lähellä sijaitsevat hotellit
- Pietari kohteen Kylpylähotellit
- Lomapuistot Suomi
- Mallorca kohteen Vesipuistohotellit

