Hotellit Parque das Nações
Vertaa 9 831 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 67 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Parque das Nações: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Parque das Nações

Eurostars Universal Lisboa

Tivoli Oriente Lisboa Hotel

Hotel Acta Moa- New Opening

Hotel Mundial

Radisson Blu Hotel

Corinthia Lisbon

Meliá Lisboa Aeroporto

Hotel Santa Justa Lisboa

ibis Styles Lisboa Aeroporto

EXE Liberdade

Esqina Cosmopolitan Lodge

Locke de Santa Joana

Hotel Star Inn Lisbon Aeroporto

EXE Saldanha

Jupiter Lisboa Hotel – Rooftop & Spa
Kohteen Parque das Nações hotellit
Harkitsetko matkaa kohteeseen Parque das Nações? Jos haluat löytää yöpymispaikan, joka sijaitsee nähtävyyksien lähellä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 124 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Parque das Nações löytääksesi parhaiten sopivan yöpymispaikan.
Etsitpä sitten halpoja hotelleja kohteessa Parque das Nações, koko perheelle sopivia majoituksia tai lemmikkiystävällisiä paikkoja, Parque das Nações tarjoaa useita erilaisia majoituspaikkoja, joista löydät takuulla itsellesi sopivan vaihtoehdon:
- 6 lentokenttähotellia
- 2 halpaa hotellia
- 2 lapsiystävällistä hotellia
- 4 lemmikkiystävällistä hotellia
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Parque das Nações
Kun etsit yöpymispaikkaa kohteessa Parque das Nações, voit löytää ebookersin sivustolta majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, ilmaiset lentokenttäkuljetukset tai uima-altaan. Voit käyttää suodattimia rajataksesi hakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten ilmastoinnin ja huoneessa olevan keittiön.
Asiakkaat pitävät seuraavista hotelleista kohteessa Parque das Nações niiden ilmaisen aamupalan takia:
- HI Parque das Nações – Pousada de Juventude - Hostel
- Pantanal Hostels
- B Stars Home
Tämä kohteen Parque das Nações hotelli on suosittu asiakkaiden keskuudessa uima-altaan takia:
- Pantanal Hostels
Asiakkaat, jotka yöpyivät näissä kohteen Parque das Nações hotelleissa pitivät paikan päällä olevasta kuntokeskuksesta:
- Eurostars Universal Lisboa
- Tivoli Oriente Lisboa Hotel
- TRYP Lisboa Oriente Hote
Kohteeseen Parque das Nações tutustuminen
Parque das Nações on tunnettu merinäköaloista, sijainnista joen rannalla ja ravintoloista. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Parque das Nações ja sen lähellä kuuluu:
- Lissabonin kansainvälinen messukeskus
- Vasco da Gama -torni
- MEO-areena
- Vasco da Gama Shopping Centre (ostoskeskus)
- Kasino Lisboa
- Lissabonin köysirata
- Oceanário de Lisboa (merieläinpuisto)
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Parque das Nações, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Lissabon (LIS-Humberto Delgado). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Parque das Nações?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Parque das Nações, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Parque das Nações, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 17 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 178 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 24 °C päivisin ja 12 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 111 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 27 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 39 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 23 °C ja 11 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 245 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Parque das Nações on 573 cm.
Parque das Nações: Hotellitiedot
Majoitukset | 9 831 |
|---|---|
Halvin hinta | 67 € |
Korkein hinta | 210 € |
Suositut hotellit | Eurostars Universal Lisboa, Tivoli Oriente Lisboa Hotel, Hotel Acta Moa- New Opening, Hotel Mundial, Radisson Blu Hotel, Corinthia Lisbon, Meliá Lisboa Aeroporto, Hotel Santa Justa Lisboa, ibis Styles Lisboa Aeroporto, EXE Liberdade, Esqina Cosmopolitan Lodge, Locke de Santa Joana, Hotel Star Inn Lisbon Aeroporto, EXE Saldanha, Jupiter Lisboa Hotel – Rooftop & Spa |
Viimeksi varatut hotellit Parque das Naçõesebookersn tarkistamat arvostelut




