Hotellit Lukut
Vertaa 427 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 22 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Lukut: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Lukut

Tune Hotel KLIA - KLIA2

Ibis Styles Sepang Klia

Sama-Sama Hotel KL International Airport

Aerotel Kuala Lumpur

Sama-Sama Express KLIA Terminal 1 - Airside Transit Hotel

Holiday Inn Sepang Airport by IHG

Golden Palm Tree Sepang

Tune Hotel KLIA Aeropolis

Mövenpick Hotel & Convention Centre KLIA

Salak Boutique Hotel

Sri Langit Hotel KLIA

Sama-Sama Express KLIA Terminal 2 - Airside Transit Hotel

Capsule Transit KLIA 2

Thistle Port Dickson

Hotel Time Nilai
Kohteeseen Lukut tutustuminen
Lukut tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Lukut ja sen lähellä kuuluu:
- Puchongin kukkula
- Fort Lukut (historiallinen alue)
- Cahaya Negrin ranta
- Masjid Sri Sendayan
- Teluk Kemangin ranta
- Port Dicksonin strutsitila
- Sepang Gold Coast
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Lukut, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Kuala Lumpurin kansainvälinen lentoasema (KUL). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Lukut?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Lukut, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Huhtikuu ja toukokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Lukut, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Marraskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas helmikuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 31 °C ja öisin 24 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 516 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 31 °C päivisin ja 26 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 609 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 30 °C ja öisin 25 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 556 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 25 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 948 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Lukut on 2629 cm.
Lukut: Hotellitiedot
Majoitukset | 427 |
|---|---|
Halvin hinta | 22 € |
Korkein hinta | 195 € |
Suositut hotellit | Tune Hotel KLIA - KLIA2, Ibis Styles Sepang Klia, Sama-Sama Hotel KL International Airport, Aerotel Kuala Lumpur, Sama-Sama Express KLIA Terminal 1 - Airside Transit Hotel, Holiday Inn Sepang Airport by IHG, Golden Palm Tree Sepang, Tune Hotel KLIA Aeropolis, Mövenpick Hotel & Convention Centre KLIA, Salak Boutique Hotel, Sri Langit Hotel KLIA, Sama-Sama Express KLIA Terminal 2 - Airside Transit Hotel, Capsule Transit KLIA 2, Thistle Port Dickson, Hotel Time Nilai |
Viimeksi varatut hotellit Lukutebookersn tarkistamat arvostelut

Sama-Sama Hotel KL International Airport


