Lennot kohteesta Aasia

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Aasia

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille 69 € ja yhdensuuntaisille lennoille . Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Aasia – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
BKK
Menopaluumatkan hinta
160 €

Viihtyisimmät hotellit kohteen Aasia lähellä

Kowloon Shangri-La, Hong Kong

Kowloon Shangri-La, Hong Kong

5 out of 5
64 Mody Road Kowloon
Hinta on 184 € per yö ajalle 12.4. viiva 13.4.
184 €
12.4.–13.4.
sisältää verot ja maksut
Kowloon Shangri-La, Hong Kong on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Hongkongin satama. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 7 ravintolaa ja täyden palvelun kylpylän.
9,4/10 Exceptional! (1 012 arvostelua)
Sijainti huippu. Moitteeton palvelu. Upea huone ja mahtava aamiainen

Arvosteltu 17.3.2026

Avautuu uuteen ikkunaanKowloon Shangri-La, Hong Kong
PARKROYAL COLLECTION Marina Bay, Singapore

PARKROYAL COLLECTION Marina Bay, Singapore

5 out of 5
6 Raffles Boulevard Marina Square Singapore
Hinta on 300 € per yö ajalle 10.4. viiva 11.4.
300 €
10.4.–11.4.
sisältää verot ja maksut
PARKROYAL COLLECTION Marina Bay, Singapore on saanut loistavaa palautetta alueen ostosmahdollisuuksista. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Bugis Streetin ostosalue on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja 3 ravintolaa.
9,4/10 Exceptional! (1 003 arvostelua)
Kaikki täydellistä . Perfect👌

Arvosteltu 24.2.2026

Avautuu uuteen ikkunaanPARKROYAL COLLECTION Marina Bay, Singapore
The Mira Hong Kong Hotel

The Mira Hong Kong Hotel

5 out of 5
Mira Place, 118-130 Nathan Road Kowloon
Hinta on 165 € per yö ajalle 30.3. viiva 31.3.
165 €
30.3.–31.3.
sisältää verot ja maksut
The Mira Hong Kong Hotel on saanut mahtavaa palautetta alueen ostosmahdollisuuksista. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Temple Streetin yömarkkinat. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 3 ravintolaa ja 2 baaria.
9/10 Wonderful! (1 018 arvostelua)
Ihanan ylellinen hotelli. Palvelu oli erinomaista. Loungen tarjonta ja aamupala 10+. Kylpylä sopivan kokoinen: Pystyi uimaan hyvin kuntouintia ja oleilemaan kuumissa porealtaissa. Huoneet hiljaisia, hotelli siisti. Keskeisellä paikalla Kowloonissa.

Arvosteltu 28.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanThe Mira Hong Kong Hotel
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
The Kowloon Hotel

The Kowloon Hotel

4 out of 5
19-21 Nathan Road Kowloon
The Kowloon Hotel on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Harbour City -ostoskeskus. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 3 ravintolaa ja baari.
Avautuu uuteen ikkunaanThe Kowloon Hotel
Sheraton Hong Kong Hotel & Towers

Sheraton Hong Kong Hotel & Towers

5 out of 5
20 Nathan Road Kowloon
Hinta on 168 € per yö ajalle 6.4. viiva 7.4.
168 €
6.4.–7.4.
sisältää verot ja maksut
Sheraton Hong Kong Hotel & Towers on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja Harbour City -ostoskeskus on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 6 ravintolaa ja 2 baaria.
Avautuu uuteen ikkunaanSheraton Hong Kong Hotel & Towers
Swissotel The Stamford, Singapore

Swissotel The Stamford, Singapore

5 out of 5
2 Stamford Road Singapore
Hinta on 282 € per yö ajalle 16.4. viiva 17.4.
282 €
16.4.–17.4.
sisältää verot ja maksut
Swissotel The Stamford, Singapore on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee kongressikeskuksen yhteydessä, ja Bugis Streetin ostosalue on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ulkouima-allasta ja 12 ravintolaa.
Avautuu uuteen ikkunaanSwissotel The Stamford, Singapore
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Aasia
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.