Lennot kohteesta John Brewer Reef

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta John Brewer Reef

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 260 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2026. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

John Brewer Reef – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
TSV
Perillä Turussa

Lennot John Brewer Reef – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien John Brewer Reef – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen John Brewer Reef lähellä

Four Seasons Hotel Sydney

Four Seasons Hotel Sydney

5 out of 5
199 George St. Sydney NSW
Hinta on 195 € per yö ajalle 8.3. viiva 9.3.
195 €
8.3.–9.3.
sisältää verot ja maksut
Four Seasons Hotel Sydney on saanut loistavaa palautetta mukavista sängyistään. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Circular Quay. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä täyden palvelun kylpylän ja ulkouima-altaan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
9,6/10 Exceptional! (2 094 arvostelua)
Emme ruokailleet hotellissa. Sänky oli äärettömän mukava ja näköala päätähuimaavan upea!

Arvosteltu 10.1.2026

Avautuu uuteen ikkunaanFour Seasons Hotel Sydney
Ace Hotel Sydney

Ace Hotel Sydney

5 out of 5
47 Wentworth Ave Sydney NSW
Hinta on 285 € per yö ajalle 6.2. viiva 7.2.
285 €
6.2.–7.2.
sisältää verot ja maksut
Ace Hotel Sydney on saanut loistavaa palautetta sijainnistaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Capitol Theatre. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, 2 ravintolaa ja ympäri vuorokauden auki oleva kuntokeskus. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluvat ruoka- ja vesikulhot ja kissanhiekkalaatikot.
9,2/10 Wonderful! (845 arvostelua)
Great location, good vibe, modern clean environment

Arvosteltu 1.2.2026

Avautuu uuteen ikkunaanAce Hotel Sydney
Shangri-La Sydney

Shangri-La Sydney

5 out of 5
176 Cumberland Street The Rocks NSW
Hinta on 214 € per yö ajalle 8.3. viiva 9.3.
214 €
8.3.–9.3.
sisältää verot ja maksut
Shangri-La Sydney on saanut loistavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Circular Quay. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja täyden palvelun kylpylän.
9/10 Wonderful! (2 510 arvostelua)
Good place
The hotel is a little dated already but it is Shangri-La, you cannot go wrong. Some parts of the bathroom were a bit leaky but overall good experience.

Arvosteltu 17.9.2024

Avautuu uuteen ikkunaanShangri-La Sydney
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Rydges Sydney Airport Hotel

Rydges Sydney Airport Hotel

4 out of 5
8 Arrival Court Mascot NSW
Hinta on 136 € per yö ajalle 9.2. viiva 10.2.
136 €
9.2.–10.2.
sisältää verot ja maksut
Rydges Sydney Airport Hotel on saanut loistavaa palautetta aamiaisestaan. Majoituspaikka on lentokentän yhteydessä, ja Sydneyn yliopisto sijaitsee lähettyvillä. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä 2 ravintolaa ja 2 baaria.
8,6/10 Excellent! (3 040 arvostelua)
Vaatteiden säilytystilaa huoneessa liian vähän. Tiukasti pitivät kiinni sisäänkirjautumisajoista toisin kuin keskustan Rydgesissä. Pubiravintolan annokset riittävän isoja. Palvelu ystävällistä ja sujuvaa.

Arvosteltu 19.3.2025

Avautuu uuteen ikkunaanRydges Sydney Airport Hotel
YEHS Hotel Sydney Harbour Suites

YEHS Hotel Sydney Harbour Suites

4 out of 5
252 Sussex Street Sydney NSW
Hinta on 153 € per yö ajalle 8.2. viiva 9.2.
153 €
8.2.–9.2.
sisältää verot ja maksut
YEHS Hotel Sydney Harbour Suites on saanut loistavaa palautetta alueen nähtävyyksistä. Majoituspaikka sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta World Square Shopping Centre (ostoskeskus). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa sekä sisäuima-altaan ja kuntosalin. Tässä huoneistohotellissa on 149 huoneistoa 18 kerroksessa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja LCD-television.
8,2/10 Very Good! (2 536 arvostelua)
Very little room

Arvosteltu 1.12.2025

Avautuu uuteen ikkunaanYEHS Hotel Sydney Harbour Suites
Novotel Surfers Paradise

Novotel Surfers Paradise

4.5 out of 5
Cnr Surfers Paradise Blvd and Hanlan St Surfers Paradise QLD
Hinta on 112 € per yö ajalle 15.2. viiva 16.2.
112 €
15.2.–16.2.
sisältää verot ja maksut
Novotel Surfers Paradise on saanut loistavaa palautetta mukavista sängyistään. Majoituspaikka sijaitsee ostoskeskuksen yhteydessä, ja Cavill Avenue on vain lyhyen kävelymatkan päässä. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ulkouima-allas ja ravintola.
8/10 Very Good! (1 426 arvostelua)
Room was okay. There are some chipped in the table. Not sure, hotel supposed to provide any water bottle or not as we did not receive any. Otherwise hotel was clean and staffs were supportive.

Arvosteltu 31.1.2026

Avautuu uuteen ikkunaanNovotel Surfers Paradise
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Australia
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.