Hotellit Welcome

Vertaa 967 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 46 €

Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman

Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta

Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*

Welcome: Tarkista hotellien saatavuus

Varatuimmat hotellit ja majoitukset Welcome

Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Welcome
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Kohteeseen Welcome tutustuminen

Welcome tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Welcome ja sen lähellä kuuluu:

  • Weathervane Winery
  • Richard Childress Racing Museum
  • Lake Thom-A-Lex Park
  • Richard Childress Vineyards
  • Tanglewood Park (puisto)
  • Hanes Mall (ostoskeskus)
  • University of North Carolina School of the Arts

Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Welcome, voit varata ebookersin kautta myös lennot kohteeseen Winston-Salem, Pohjois-Carolina (INT-Smith Reynolds). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.

Milloin on paras aika vierailla kohteessa Welcome?

Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Welcome, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Welcome, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Syyskuu ja joulukuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas lokakuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.

Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:

  • Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 15 °C ja öisin 0 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 317 mm.
  • Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 30 °C päivisin ja 10 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 311 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 32 °C ja öisin 18 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 339 mm.
  • Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 22 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 302 mm.
  • Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Welcome on 1268 cm.

Welcome: Hotellitiedot

Majoitukset
967
Halvin hinta
46 €
Korkein hinta
160 €
Suositut hotellit
Hawthorne Inn and Conference Center, Best Western Plus University Inn, Suburban Studios Winston Salem-University Parkway, Embassy Suites by Hilton Greensboro Airport, Sleep Inn Greensboro Airport, Sleep Inn Kernersville I-40, WoodSpring Suites Winston-Salem near Hanes Mall, Wingate by Wyndham High Point/Greensboro/Airport South, Courtyard by Marriott Winston-Salem University, Comfort Suites Hanes Mall, Super 8 by Wyndham High Point/Greensboro, La Quinta Inn & Suites by Wyndham Winston-Salem, Kimpton Cardinal Hotel by IHG, Quality Inn & Suites - Greensboro-High Point, Red Roof Inn Winston-Salem