Huoneistohotelli

Anezi Apartments

3.0 tÀhden majoituspaikka

Valitse pÀivÀt nÀhdÀksesi hinnat

Majoituspaikan Anezi Apartments valokuvagalleria

3 ulkouima-allasta
Comfort-huoneisto | Oleskelualue | Plasmatelevisio
Aula
Kampaamo
Majoituspaikan julkisivu

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Kuntosali
  • Poreallas
  • Baari
  • LemmikkiystĂ€vĂ€llinen
  • KylpylĂ€
  • Huonepalvelu

Tutustu alueeseen

Map
Mohamed B.P 29, Agadir, 80000
  • Agadirin ranta
    â€Ș5 min kĂ€velymatka‬
  • Agadirin venesatama
    â€Ș3 min ajomatka‬
  • Souk El Had (ostosalue)
    â€Ș3 min ajomatka‬
  • Agadir (AGA-Al Massira)
    â€Ș28 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

NeljÀn hengen huone, 2 makuuhuonetta

  • 88 mÂČ
  • 2 makuuhuonetta
  • 1 kylpyhuone
  • 4 henkilöÀ
  • 1 parisĂ€nky ja 2 yhden hengen sĂ€nkyĂ€

Classic-huoneisto, 1 parisÀnky

  • 78 mÂČ
  • 1 makuuhuone
  • 1 kylpyhuone
  • 2 henkilöÀ
  • 1 parisĂ€nky

Deluxe-huoneisto, 1 makuuhuone

  • 78 mÂČ
  • 1 makuuhuone
  • 1 kylpyhuone
  • NĂ€kymĂ€ kaupungille
  • 2 henkilöÀ
  • 1 keskisuuri parisĂ€nky

Deluxe-huoneisto, 2 makuuhuonetta

  • 88 mÂČ
  • 2 makuuhuonetta
  • 1 kylpyhuone
  • NĂ€kymĂ€ kaupungille
  • 4 henkilöÀ
  • 1 keskisuuri parisĂ€nky ja 2 yhden hengen sĂ€nkyĂ€

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Anezi Apartments

YksityisellÀ rannalla sijaitseva majoituspaikka, jossa on 3 ulkouima-allasta ja jonka lÀheltÀ löytyy Agadirin venesatama
TÀssÀ huoneistohotellissa kÀytössÀsi on yksityinen ranta, 3 ulkouima-allasta ja tÀyden palvelun kylpylÀ. Jokaisessa huoneistossa on plasmatelevisio, satelliittikanavat ja keittonurkkaus, jossa on jÀÀkaappi, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden kÀytössÀ on ilmainen Wi-Fi, ympÀrivuorokautinen huonepalvelu ja kahvin-/teenkeitin.
Anezi Apartments tarjoaa 86 huonetta, joissa on ilmainen pullovesi ja kahvin-/teenkeitin. TÀmÀn 3 tÀhden huoneistohotellin huoneissa on keittonurkkaus, jossa on tÀysikokoinen jÀÀkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvÀlineet. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmÀ ja ilmaiset hygieniatuotteet.

Asiakkaat voivat surffata verkossa kÀyttÀmÀllÀ huonehintaan sisÀltyvÀÀ langatonta internetyhteyttÀ. Plasmatelevisio, satelliittikanavat. Siivous on saatavilla pÀivittÀin.

Huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen seuraavat tilat: yksityinen ranta ja ulkotenniskenttÀ. KÀytössÀsi on 3 ulkouima-allasta, kuten myös lastenallas. Muihin vapaa-ajan palveluihin kuuluvat poreallas, höyrysauna ja kuntosali.
Huoneistohotelli tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön tÀyden palvelun kylpylÀn. Palveluihin kuuluvat hierontapalvelu ja kasvohoidot. KylpylÀstÀ löytyy sauna ja turkkilainen sauna / hamam. KylpylÀ on auki joka pÀivÀ.
Anezi Apartments sijaitsee vain lyhyen kÀvelymatkan pÀÀssÀ kohteesta Agadirin ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissÀ tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysÀköinnin ja 3 ulkouima-allasta. TÀssÀ 3 tÀhden huoneistohotellissa on 86 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
  • Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, olohuoneen ja ympĂ€rivuorokautisen huonepalvelun
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysĂ€köinti
  • Jos kansainvĂ€linen keittiö on sydĂ€ntĂ€si lĂ€hellĂ€, sinun kannattaa ottaa suunnaksesi buffetravintola Dades
  • Buffetaamiainen saatavilla pĂ€ivittĂ€in lisĂ€maksusta
  • Voit kĂ€ydĂ€ uimassa majoituspaikan 3 ulkouima-altaassa tai rentoutumassa sen porealtaassa
  • Majoituspaikan kylpylĂ€ hemmottelee asiakkaitaan hieronnoilla tai kasvohoidoilla
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisĂ€ltyvĂ€t lastenvahti, kuivapesula-/pesulapalvelut ja concierge
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla yksityinen ranta, ulkotenniskenttĂ€ ja kuntosali
  • Sijaitsee 8 minuutin kĂ€velymatkan pÀÀssĂ€ kohteesta Agadirin ranta ja 4 minuutin ajomatkan pÀÀssĂ€ kohteesta Souk El Had (ostosalue)
  • Kuljetukset lentokentĂ€ltĂ€ majoituspaikkaan saatavilla maksusta
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin ilmaiseksi
Huoneistohotelli sijaitsee rannalla – astu ulos ja rentoudu. Anezi Apartments tarjoaa asiakkaittensa kĂ€yttöön tĂ€yden palvelun kylpylĂ€n sekĂ€ 3 ulkouima-allasta.

Majoituspaikasta löytyy ravintola ja vÀlipalabaari/deli. Voit nauttia juomista yhdessÀ majoituspaikan baareista, joihin kuuluu allasbaari ja baari/lounge. Wi-Fi on saatavilla yleisissÀ tiloissa ilmaiseksi. TÀssÀ rannalla sijaitsevassa huoneistohotellissa on myös lastenallas, ulkotenniskenttiÀ ja poreallas. Omatoiminen pysÀköinti on ilmainen.

TÀmÀ 3 tÀhden huoneistohotelli sallii tupakoinnin merkityillÀ alueilla.

Asiakkaat voivat lisĂ€maksusta nauttia buffetaamiaisen joka pĂ€ivĂ€ klo 6.00–10.00.
Dades – buffetravintola, jonka erikoisuutena on kansainvĂ€linen keittiö. Ravintola tarjoilee aamiaisen, lounaan ja illallisen.
YmpÀrivuorokautinen huonepalvelu on kÀytettÀvissÀ.

Puhutut kielet

Arabia, englanti, ranska, saksa ja venÀjÀ

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • YksityisellĂ€ rannalla

Uima-altaat/kylpylÀ

  • 3 ulkouima-allasta
  • Hieronta
  • Höyrysauna
  • Kasvohoitoja
  • Poreallas
  • Sauna
  • Turkkilainen sauna
  • TĂ€yden palvelun kylpylĂ€

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissĂ€ tiloissa: ilmainen Wi-Fi

PysÀköinti ja liikenneyhteydet

  • YmpĂ€rivuorokautinen nouto lentokentĂ€ltĂ€ (lisĂ€maksusta)
  • Paikan pÀÀllĂ€ ilmainen omatoiminen pysĂ€köinti

PerheystÀvÀllinen

  • Lastenallas
  • Lastenvahti (lisĂ€maksusta)

Paikan pÀÀllÀ olevat ravintolat

  • Dades

Keittonurkkaus

  • Kahvin-/vedenkeitin
  • KeittovĂ€lineet, astiat ja ruokailuvĂ€lineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • TĂ€ysikokoinen jÀÀkaappi/pakastin
  • Vedenkeitin

Ruokailu

  • PĂ€ivittĂ€in saatavilla buffetaamiainen lisĂ€maksusta klo 6.00–10.00; 8 EUR per henkilö
  • Allasbaari
  • Baari/aulabaari
  • Ravintola
  • VĂ€lipalabaari/herkkukauppa
  • YmpĂ€rivuorokautinen huonepalvelu

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Ilmaiset hygieniatuotteet
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmĂ€

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Plasmatelevisio ja satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Piknikalue
  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Kuivapesula/pesulapalvelu
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • 3 kokoushuonetta
  • Business center

Ilmastointi

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • LemmikkiystĂ€vĂ€llinen
  • Korkeintaan 5 kg per lemmikki
  • Lemmikit yöpyvĂ€t ilmaiseksi

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytÀÀ tiettyjĂ€ esteettömyyspalveluita, ilmoita niistĂ€ majoituspaikkaan kĂ€yttĂ€en varauksen tekemisen jĂ€lkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Ei hissiĂ€ (majoituspaikka katutasossa)
  • EsteettömĂ€t lentokenttĂ€kuljetukset
  • Korotettu WC-istuin
  • MÀÀrĂ€tyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Concierge-palvelut
  • Ilmainen pullovesi
  • Kiertoajelu- ja lippupalvelut
  • MatkatavarasĂ€ilytys
  • Pankkiautomaatti
  • Pimennysverhot
  • Puhelin
  • Siivouspalvelu (pĂ€ivittĂ€in)
  • Vastaanotto avoinna ympĂ€ri vuorokauden

TekemistÀ

  • Kuntosali
  • Lastenallas
  • UlkotenniskenttĂ€
  • Hevosten ratsastusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€
  • Kalastusmahdollisuus lĂ€histöllĂ€

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta hĂ€kĂ€varoittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa hĂ€kĂ€varoitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan hĂ€kĂ€varoittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

YleistÀ

  • 86 majoitustilaa
  • Juhlasali
  • Puutarha

KÀytÀnnöt

SisÀÀnkirjautuminen

SisÀÀnkirjautuminen alkaa: klo 14.00. SisÀÀnkirjautuminen pÀÀttyy: klo 2.30.
SisÀÀnkirjautujien alaikĂ€raja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

SisÀÀnkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaiden on otettava yhteyttÀ majoituspaikkaan etukÀteen saadakseen sisÀÀnkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan pÀÀllÀ.
Ota majoituspaikkaan yhteyttÀ kÀyttÀen varausvahvistuksessa olevia tietoja vÀhintÀÀn 72 tuntia ennen saapumista jÀrjestÀÀksesi sisÀÀnkirjautumisen

SisÀÀnpÀÀsy

Vastaanottovirkailija

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita ja yöpyvĂ€t ilmaiseksi
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 5 kg per lemmikki)

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • LisĂ€-/varavuoteita ei ole saatavilla.

Maksutavat

TÀrkeÀÀ tietoa

LisÀmaksut

Asiakkaita pyydetÀÀn maksamaan seuraavat lisÀmaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimĂ€ vero: 1.00 EUR per henkilö per yö. TĂ€tĂ€ veroa ei peritĂ€ alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisÀmaksut

Alla mainitut lisÀ- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun kÀytön tai sisÀÀn- tai uloskirjautumisen yhteydessÀ.

  • Maksu buffetaamiaisesta: noin 8 EUR per henkilö
  • LentokenttĂ€kuljetusmaksu: 25 EUR per ajoneuvo

TÀmÀ ei vÀlttÀmÀttÀ ole kattava luettelo. LisÀ- ja takuumaksut voivat muuttua, eivÀtkÀ ne vÀlttÀmÀttÀ sisÀllÀ veroja.

HyvÀ tietÀÀ

TÀtÀ majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankÀynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
LisÀhenkilöistÀ saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
SisÀÀnkirjautumisen yhteydessÀ saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekÀ pankki- tai luottokortti tai kÀteisellÀ maksettava takuumaksu mahdollisten lisÀmaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisÀÀnkirjautumishetkellÀ, ja niistÀ saatetaan veloittaa lisÀmaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
TÀmÀ majoituspaikka hyvÀksyy luottokortit.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa hÀkÀvaroitinta. Harkitse kannettavan hÀkÀvaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
TÀssÀ majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivÀt saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttÀvÀÀ asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttÀ majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
SisÀÀnkirjautumisen jÀrjestÀmiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttÀ majoituspaikkaan vÀhintÀÀn 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttÀ majoituspaikkaan etukÀteen saadakseen sisÀÀnkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan pÀÀllÀ.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskÀytÀntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien sÀÀdösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

LisÀmaininnat

  • KylpylĂ€hoidot tulee varata etukĂ€teen. Voit tehdĂ€ varauksen ottamalla yhteyttĂ€ huoneistohotelliin ennen saapumista kĂ€yttĂ€en varausvahvistuksessa olevia tietoja.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellÀ

Anezi Apartments Agadir
Anezi Apartments
Anezi Agadir
Anezi Apartments Agadir
Anezi Apartments Aparthotel
Anezi Apartments Aparthotel Agadir

Anezi Apartments – arvostelut

Arvostelut

7,2

HyvÀ

Arvosana 10 - Loistava. 13 kautta 33 arvostelua
Arvosana 8 - HyvÀ. 9 kautta 33 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 4 kautta 33 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 2 kautta 33 arvostelua
Arvosana 2 - HirveÀ. 6 kautta 33 arvostelua

7,2/10

Siisteys

7,8/10

Henkilökunta ja palvelu

5,0/10

Palvelut/mukavuudet

6,8/10

Majoituspaikan kunto ja tilat

5,0/10

YmpÀristöystÀvÀllisyys

Arvostelut

10/10 Loistava

Olga

HyvÀÀ: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötÀ maaliskuussa 2025

10/10 Loistava

Rahem

Matkusti perheen kanssa
HyvÀÀ: Siisteys ja huoneen mukavuus

Great

The staff were amazing and also the room was really spacious and always clean
Yöpyi 2 yötÀ helmikuussa 2025

10/10 Loistava

MR DAVID

HyvÀÀ: Siisteys ja huoneen mukavuus

David and Jean

Fantastic holiday our first since retirement and we will be back
Yöpyi 28 yötÀ tammikuussa 2025

8/10 HyvÀ

Franck

Liikematkailija
HyvÀÀ: Siisteys
Yöpyi 3 yötÀ helmikuussa 2025

10/10 Loistava

Noddy

HyvÀÀ: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 5 yötÀ tammikuussa 2025

10/10 Loistava

Rémi

HyvÀÀ: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 4 yötÀ tammikuussa 2025

8/10 HyvÀ

tim

Yöpyi 5 yötÀ marraskuussa 2024

6/10 OK

Stephen

Matkusti kumppanin kanssa
Huonoa: Siisteys ja majoituspaikan kunto ja tilat
We chose an apartment but we wish we had booked a hotel room as we were told by other guests they were really nice . The apartments were very tired and needed a major revamp also there was a lot of noise from the main road outside although the view was quiet nice of tennis courts and the fortress on the hill the breakfast is not bad the area outside is all within walking distance beach restaurants shops
Yöpyi 4 yötÀ marraskuussa 2024

8/10 HyvÀ

Christian

HyvÀÀ: Siisteys ja huoneen mukavuus

Sea side and pool

Lovely view, clean rooms and toilets, clean towels
Yöpyi 2 yötÀ lokakuussa 2024

2/10 HirveÀ

Tarkistettu asiakas

Matkusti ryhmÀn kanssa
Huonoa: Siisteys ja huoneen mukavuus

0/10 comportement du zakaria le receptionniste

Je suis déçu surtout un receptionniste qui s appele zakaria , comportement catastrophique
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024

2/10 HirveÀ

Idriss

Matkusti ryhmÀn kanssa
Huonoa: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Non recommandé
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024

2/10 HirveÀ

Michael

Huonoa: Siisteys ja huoneen mukavuus

Rude staff, dirty hotel

The “free wifi” listed in the room description does not exist. According to the staff, there is only wifi “in the lobby”. I told the reception manager, Abdulla, this should be stated in the advert and, instead of discussing the matter with me, he started arguing. Instead of answering my questions, he gave excuses, raised his voice, was impolite and argumentative, and told me to cancel my booking and leave, rather than try to find an amicable solution to the situation. When I suggested, for example, making an amendment to the advert so future clients understand the situation, he simply refused, on behalf of the hotel, and told me, rather bizarrely, that it was “not possible to book at this hotel through Hotels.com”. Anyway, I asked to be given a room with wifi, since this is what I’d paid for, but my request was flatly refused. As I need wifi for my work, this was a serious problem. But an even more serious issue, for me, was the manner with which I was spoken to by Abdulla: argumentative and loud, irrational and offensive. The lobby wifi connection was patchy and slow - sometimes I couldn’t even open a map. When I told reception about the issue they just said smugly that their own phone is fine, and then made a comment about me behind my back. Other hotel guests I spoke to said the same thing: the service is terrible, the staff don’t help, the place is a dump.
Yöpyi 2 yötÀ lokakuussa 2024

2/10 HirveÀ

Idriss

Matkusti ryhmÀn kanssa
Huonoa: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Je ne recommande pas, il faut une rénovation
Yöpyi 1 yön lokakuussa 2024

8/10 HyvÀ

Dorothée

Yöpyi 1 yön syyskuussa 2024

6/10 OK

Tarkistettu asiakas

Matkusti perheen kanssa
HyvÀÀ: Siisteys
Appartement spacieux mais vĂ©tuste. C’est dommage. TrĂšs bruyant la nuit avec la route Ă  cĂŽtĂ© et pas d’insonorisation. Sinon propre et grand.
Yöpyi 1 yön elokuussa 2024

2/10 HirveÀ

Nawel

Liikematkailija
Huonoa: Siisteys ja huoneen mukavuus

A Fuir, HÎtel vétuste !

A FUIR! L'appart hotel est vĂ©tuste. Rien Ă  voir avec les photos publiĂ©es sur le site. Un sĂ©rieux raffraichissement serait nĂ©cessaire. L'odeur des toilettes est insoutenable. Je pense que les personnes qui s'occupent du mĂ©nage font de leur mieux mais tout le mobilier est vieux et parfois sale comme le dossier du canapĂ©. Trop de bruits des voiture depuis la route. Il n'y a pas de double vitrage. Donc, impossible de dormir mĂȘme aprĂšs une longue journĂ©e de travail! La piscine est vaseuse. Cela ne donne pas envie d'y mettre, ne serait-ce que le petit doigt de pied. Seul point positif : Le petit dĂ©jeuner. Dommage que cet hĂŽtel, qui est l'un des premier Ă  Agadir, n'a pas sĂ» se renouveller en amĂ©liorant Ă©quipement et mobilier. Je suis déçue !!!
Yöpyi 3 yötÀ heinÀkuussa 2024

10/10 Loistava

Miguel

HyvÀÀ: Siisteys, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
A great place to stay in. Free parking, walkable distance to the beach, friendly staff, good breakfast options.
Yöpyi 4 yötÀ toukokuussa 2024

8/10 HyvÀ

György

HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

BarĂĄtokkal AfrikĂĄban, MarokkĂłban

KivĂĄlĂł hotel, medencĂ©vel. Közel a központ Ă©s a tengerpart. TisztĂĄk a szobĂĄk Ă©s a privĂĄt fĂŒrdƑ is. Napi takarĂ­tĂĄs van. A hely, a környĂ©k biztonsĂĄgos. AjĂĄnlom mindenkinek.
Yöpyi 7 yötÀ tammikuussa 2019

10/10 Loistava

CARLA

HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Agadir, rien a dire...

Alloggiati in appartamento, edificio Figuig, appartamenti nuovi, ben arredati, e vista panoramica sulla baia. Pulito e servizi di qualitĂ . Sono 30 anni che viaggio per il Marocco, mai trovato un rapporto qualitĂ /prezzo migliore.Ottimo soggiorno. Complimenti davvero
Yöpyi 3 yötÀ tammikuussa 2018

8/10 HyvÀ

Tarkistettu asiakas

HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus

Godt til prisen

Dejlig centralt sted, mÄtte dog upgradere fra lejlighed til hotel pÄ 10. Etage pga stÞj fra gaden. Wifi virkede kun nogle steder, men det var nu meget rart sÄ man ikke var pÄ mobilen hele tiden. Den unge fyr i poolbaren var super irriterende. Sagde han ville komme op til poolen med mine penge retur, men kom aldrig... det skete flere gange. Ellers var der super god service i receptionen, og personalet var sÞde og gode til at hjÊlpe med udflugter.
Yöpyi 7 yötÀ lokakuussa 2017

10/10 Loistava

Orelyz, paris

HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Proximité commerce et plage

Tout simplement trÚs bien bel hÎtel personnel soigneux et gentil Services proposés corrects et trÚs raisonnable calme et chambre bien agencée
Yöpyi 5 yötÀ lokakuussa 2017

10/10 Loistava

Rotsart

HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 3 yötÀ lokakuussa 2017

6/10 OK

Hisham

Huonoa: Henkilökunta ja palvelu ja huoneen mukavuus
For family only Not for freinds or bachlers
Yöpyi 5 yötÀ syyskuussa 2017

10/10 Loistava

Eman

HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 2 yötÀ elokuussa 2017

4/10 Huono

Abdou, pa

Huonoa: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus

Not close about 500 m away .

The apartment is outdated and is not what you see in the pictures and everything looks old but when I talked to the responsible she told me don't expect what you see in the web all the time and that what we have
Yöpyi 2 yötÀ heinÀkuussa 2017