Koko huoneisto

Casa Tonno

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Casa Tonno valokuvagalleria

Huoneisto, 3 makuuhuonetta | Parveke
Huoneisto, 3 makuuhuonetta | Yksityinen keittiö | Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Huoneisto, 3 makuuhuonetta | Silitysrauta/-lauta, vauvansängyt, lisävuoteet, Wi-Fi
Huoneisto, 3 makuuhuonetta | Ruokailu omassa huoneessa
Ulkopuoli

Koko huoneisto

6 henkilöä140 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Via Ales 13, Alghero, Alghero, SS, 7041
  • Place, San Giovannin ranta
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Algheron satama
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, Maria Pia -ranta
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Airport, Alghero (AHO-Fertilia)
    ‪11 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Casa Tonno

Huoneistossa on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Asiakkaiden käytössä on pyykinpesukone, Wi-Fi ja taulutelevisio. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Huoneisto tarjoaa 3 huonetta, joissa on espressokoneet ja hiustenkuivaaja. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on jääkaappi, liesi, mikroaaltouuni ja astiat/ruokailuvälineet. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen langattoman internetyhteyden lisämaksusta. Huoneissa on taulutelevisio.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta San Giovannin ranta. Tässä 3 tähden asuinrakennuksessa on 3 huoneistoa. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja taulutelevision.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja taulutelevision
  • Wi-Fi saatavilla lisämaksusta
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta San Giovannin ranta ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Algheron satama

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi (10 EUR per per päivä)

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
  • Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
  • Pysäköinti kadulla saatavilla

Perheystävällinen

  • Vauvansänky: EUR 50 per yöpyminen

Keittiö

  • Espressokeitin
  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • Lisä-/varavuode: EUR 50 per yö

Kylpyhuone

  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Ei siivouspalvelua
  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 3 majoitustilaa

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 20 EUR klo 0.00 jälkeen
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita on saatavilla 50 EUR:n suuruista maksua vastaan per yö.
  • Vauvansänky on saatavilla 50 EUR:n suuruista maksua vastaan per yöpyminen.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 2.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Siivousmaksu: 50 EUR per majoitustila per yöpyminen

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Langaton internetyhteys huoneessa: 10 EUR per päivä (hinnat saattavat vaihdella)
  • Myöhäisestä saapumisesta veloitettana lisämaksu: 20 EUR klo 0.00 jälkeen
  • Vauvansänky: 50 EUR per yöpyminen
  • Lisävuode: 50 EUR per yö
  • Lakanat ovat saatavilla lisämaksua vastaan (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)
  • Pyyhemaksu: 10 EUR per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn ja lisä-/varavuoteen
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit ja käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Jos sinulla on kysyttävää, ota yhteyttä majoituspaikkaan käyttäen varausvahvistuksesta löytyviä tietoja.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Casa Tonno Alghero
Casa Tonno Apartment
Casa Tonno Apartment Alghero
Casa Tonno Alghero
Casa Tonno Apartment
Casa Tonno Apartment Alghero

Casa Tonno – arvostelut