Lisensoitu lyhyen aikavÀlin vuokra Anaheimin kaupungin kanssa: REG-lupa # REG2014-00133
Tervetuloa Anaheimin Disney Terrace -huoneistoon, ÀskettÀin uusittu nykyaikainen talo, jossa on erittÀin tilava maisemapuutarha. Sijaitsee alle kilometrin pÀÀssÀ Disneyland-lipunmyynnistÀ, se on tÀydellinen paikka perheen loma-iloksi ilotulitus takapihalla!
Disney terassi uudistettiin kokonaan kevÀÀllÀ 2013, jossa oli lisÀksi makuuhuone ja kylpyamme, tilava perhehuone ja avoin konsepti. Hotelli sijaitsee aivan 5 Freewayn pÀÀstÀ helposti Los Angelesista ja San Diegosta sekÀ kaikista paikallisista lentokentistÀ. Olemme alle kilometrin pÀÀssÀ Disneylandin sisÀÀnkÀynnistÀ - lyhyt 15 minuutin kÀvelymatka hyvin valaistuihin katuihin hotelleissa ja ravintoloissa. JÀtÀ auto ajotieltÀ ja sÀÀstÀÀ pysÀköintiin ja kaasuun! Talomme on kunnossa: uusi maali, uudet matot ja laattalattiat, uusi keittiö ja kylpyhuone sekÀ upouusi nykyaikainen kalustus. Ja tÀydentÀÀ "tuntuu olosi kotoisaksi" teema, keittiö ja kylpyhuoneet ovat hyvin varustetuista suuren perheen loma.
Nukkumiskokemukselle talossa on 3 makuuhuonetta ja suuri den. Makuuhuoneessa, joka sijaitsee talon takana, on king size -vuode, jossa on 2 yötÀ ja lipasto. SiinÀ on oma kylpyhuone ja suora pÀÀsy takapihalle ja patioalueelle. KeskellÀ makuuhuoneessa on 3 erillistÀ vuodetta (kerrossÀnky); kirjoja, lautapelejÀ, leluja ja tÀytettyjÀ elÀimiÀ, jotka on sÀilytetty suurissa alusvaateteissa, tÀmÀ huone on ilo nuorille lapsille. Kolmas makuuhuoneessa on queen-size-vuode ja 2 yötÀ. Kaikissa huoneissa on suuret kaapit sÀilyttÀÀ vaatteet ja matkalaukut pois tieltÀ. Oikeus makuuhuoneeseen on den varustettu vuodesohva: loistava perÀÀntyÀ kirjan lukemiseen sekÀ helppo muuntaminen queen-size vuode osapuolille 10 vierasta.
2 kylpyhuonetta tÀysin remontoitiin nykyaikaisella laatoilla, kalusteilla ja uusilla suihkualustoilla, joissa on liukuovet.
Uudistetussa keittiössÀ on kauniit lasilevyt, graniittiset työtasot ja upouusi huonekalu- ja ruostumattomasta terÀksestÀ valmistetut laitteet. Koska on avoinna ruokailutila ja perhehuone, se on loistava paikka valmistaa kotiruokaa ateria, pitÀÀ silmÀllÀ lapsia ja / tai seurustella muiden loma-puolueen kanssa. LöydÀt myös kaikki keittiön perusasiat ja paljon muuta, mikÀ helpottaa aamiaisen aamulla ja valmistaa kotimaisen keittiön aterian pÀivÀlliselle. Nauti aterian suuressa ruokailutilassa suuren puisen ruokapöydÀn ympÀrillÀ.
Pesutupa on varustettu aluslevyllÀ, kaasukuvioinnilla ja yleisellÀ puhdistustarvikkeellasi. YlÀpuolella olevat kaapit on varustettu lisÀvuoteilla ja kylpyhuonetuotteilla ja tarjoavat lisÀvarastoinnin pitkÀaikaista lomaa varten.
Hiljattain uusittu perhehuone, jossa on upouudet nahkasohvat, tarjoaa runsaasti tilaa rentoutua Disneylandin hauskan pÀivÀn jÀlkeen tai EtelÀ-Kalifornian tutustumiseen. Aikuiset ja lapset arvostavat viihdeyksikköÀ taulutelevisiolla ja kaapelikanavilla, NetflixillÀ ja DVD-levyillÀ. Ja jostain peliajasta, astukaa vieressÀ olevaan autotalliin, jossa löydÀt ilmakiekko-pöydÀn, biljardipöydÀn, tikkipöydÀn ja paljon muuta.
Tilava puutarha oli vain ammattimaisesti maisemoitu uudet sprinklerijÀrjestelmÀt, ruoho ja tuoreet kukat. Se on tÀysin suljettu upouusi vinyyli aidat niin lapset voivat pelata ulkopuolella turvallisesti - mielenrauha Àidille! Vierailijat nauttivat suuresta mandariinipuusta! Takapihalla on grilli ja patio huonekalut sateenvarjo. Ja lisÀÀ rentoutumista, ottaa muutaman minuutin makaamaan meidÀn ulkona oleskelu kannella.
MeillÀ on sisustettu, kalustettu ja varasimme talomme tuoda sinulle ikimuistoisen loman ja toivottavasti nautit paikkakunnallamme. TÀmÀ on meidÀn ensimmÀinen loma-asunto joten jos meiltÀ puuttuu mitÀÀn tai jos sinulla on kysyttÀvÀÀ, tiedustele.
Check-in ja Check-out ovat helppoja, koska meillÀ on avaimeton lukko, josta lÀhetÀmme sinulle ohjeet ja henkilökohtaisen ovikoodin muutama pÀivÀ ennen saapumista. Joten, ei ole mitÀÀn huolia, jos saavut todella myöhÀÀn: voit aina pÀÀstÀ meidÀn Lomakoti.
FYI, emme mainosta Craig-listalla.