Koko loma-asunto

Casa Luna 10 minutes away from Antigua Guatemala's landmarks!

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Casa Luna 10 minutes away from Antigua Guatemala's landmarks! valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Yksityiskohta ulkoa
1 makuuhuone, ilmainen Wi-Fi
Sisätilat
Sisätilat

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Antigua Guatemala, Sacatepéquez
  • Place, La Merced Church (kirkko)
    ‪9 min kävelymatka‬
  • Place, Keskuspuisto
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, Antigua Guatemala Cathedral
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Airport, Guatemala City (GUA-La Auroran kansainvälinen lentokenttä)
    ‪50 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Casa Luna 10 minutes away from Antigua Guatemala's landmarks!

Tämä mökki tarjoaa pysäköinnin, internetyhteyden ja merkityt tupakointialueet. Voit myös hyödyntää pelejä. Mökissä on ruokailualue ja kahvin-/teenkeitin sekä ilmainen Wi-Fi ja älytelevisio. Asiakkaiden käytössä on astianpesukone.
Huoneissa on kahvin-/teenkeitin. Huoneissa on erillinen ruokailualue ja myös ruokailupöytä. Huoneissa on älytelevisio. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s).
Tämä mökki sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Vanha tekstiilimuseo. Mökissä tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja älytelevision.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille olohuoneen, ruokailualueen ja älytelevision
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
  • Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Antigua Guatemala Cathedral ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Keskuspuisto

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 2 lemmikkiä

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Casa Luna 10 minutes away from Antigua Guatemala's landmarks! – arvostelut