Koko huoneisto

Vaaleanpunainen kyyhkynen asunto

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Vaaleanpunainen kyyhkynen asunto valokuvagalleria

Sisätilat
2 makuuhuonetta, työpöytä, silitysrauta/-lauta, vauvan matkasänky
Ulkoalueet
Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ulkopuoli

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Antwerp, Flemish Region
  • Place, Nationalestraat-ostoskeskus
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Groenplaats
    ‪7 min kävelymatka‬
  • Place, Grote Markt van Antwerpen
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Airport, Bryssel (BRU-Brussels)
    ‪35 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Vaaleanpunainen kyyhkynen asunto

Pink Pigeon -huoneisto sijaitsee SHWAY28: n kolmannessa kerroksessa ja voit kirjautua sisään itse koodilukolla. Huoneisto on sisustettu Stekkie Amsterdamissa, ja sillä on yksilöllinen värikäs tyyli. Sinun tulee asunto ja astu oikealle käytävälle, josta löydät kaksi makuuhuonetta, kylpyhuone wc: llä ja erillinen suihku. Päämakuuhuoneessa on queen-kokoinen nyrkkeilyvuode, taulu-TV (Netflixillä), vaatekaappi, jossa on silitysrauta ja -lauta, ja kattotuuletin. Toinen makuuhuone koostuu kahdesta yhden hengen boksi-vuodetta ja vaatekaappi. Kylpyhuoneessa on pesuallas ja wc, sadesuihku on kylpyhuoneen vastapäätä käytävällä erillisessä huoneessa. Olohuoneesta löydät kaksi isoa tuolia, iso sohva, taulu-TV (Netflixillä), kolmion ruokapöytä, 4 tuolia, keittiö ja erillinen wc. Keittiössä on kaikki tarvitsemasi, astianpesukone, keittomateriaali, yhdistelmäuuni, Nespresso-kahvinkeitin ja vedenkeitin. Tämä rakennus sijaitsee kaupungin sydämessä, erinomaisella paikalla tutkimaan Antwerpeniä!
Tupakointi kielletty, ei juhlia eikä tapahtumia, ei lemmikkejä. Ole hiljaa 22:00 jälkeen. Jos asunnossa on vaurioita tai vieraat tupakoivat ikkunan sisä- tai ulkopuolella, veloitetaan talletus 150 €, -.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Nationalestraat-ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 1.5 kylpyhuonetta.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 1.5 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Nationalestraat-ostoskeskus ja 12 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Grote Markt van Antwerpen
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Työtilat

  • Työpöytä

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Palosammutin

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

The Pink Pigeon - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4 Antwerp
237337
The Pink Pigeon - Two Bedroom Apartment, Sleeps 4 Apartment

The Pink Pigeon by SHWAY – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

6,0/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Gry C.

I did not go

It's rather strange to receive a questionnaire about a stay I cancelled a month and a half ago. This is not a reflection on the property but on how Vrbo apparently keeps a lousy record. Too bad, as we have loved using HomeAway before.
Yöpyi 6 yötä syyskuussa 2020