Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Entire cabin in front of Lake Tota - Villa Benilda

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Entire cabin in front of Lake Tota - Villa Benilda valokuvagalleria

Terassi/patio
Ulkoalueet
Ruokailu
Näkymä majoituspaikasta
Takka

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Koko koti

4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Aquitania, Boyacá
  • Place, Sochagota-järvi
  • Place, Pueblito Boyacense
  • Place, Laguna de Tota
    ‪6 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Entire cabin in front of Lake Tota - Villa Benilda

Mökki
Tämän savuttoman mökin palveluihin kuuluu pyykinpesutilat. Mökissä on pyykinpesukone, 3 kylpyhuonetta sekä silitysrauta/-lauta.
Huoneissa on silitysrauta/-lauta. Kylpyhuoneista löytyy kylpyamme tai suihku.
Tämä mökki sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Laguna de Tota. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Mökissä tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi 3 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Mökissä tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, 3 kylpyhuonetta ja silityslaudan
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 2,1 km:n päässä kohteesta Laguna de Tota ja 32,3 km:n päässä kohteesta Arkeologinen museo
Mökki tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä mökki on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla mökissä: internetyhteys

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 25 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 3 (painoraja: 25 kg per lemmikki)
  • Majoittajan kommentti: Informar si se van a llevar mascotas

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat and syntymäpäiväjuhlat
Se debe aprobar celebracion de fiestas

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 9
Majoittajan kommentti: Se debe aprobar celebracion de fiestas
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 123456

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Entire cabin in front of Lake Tota - Villa Benilda – arvostelut