Koko huoneisto

Two-room apartment 60 sqm. The appartment consists of a double bedroom, living room with sofa bed and separate kitchenette, bathroom.The flats can be on the first floor with veranda with sea view or garden view, or on the ground floor with veranda and ga

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Two-room apartment 60 sqm. The appartment consists of a double bedroom, living room with sofa bed and separate kitchenette, bathroom.The flats can be on the first floor with veranda with sea view or garden view, or on the ground floor with veranda and ga valokuvagalleria

Uima-allas, jonka reunat ovat aaltoilevan muotoiset, ja jonka ympärillä on trooppisia kasveja. Illan hämärtyessä avautuu altaalta näkymä kukkulalla sijaitsevaan kaupunkiin.
Ruokailutila, jossa on valkoinen pöytä ja tuolit, buffetpöytä viinilaseineen sekä avoimesta ovesta avautuva näkymä ulos.
Ilmakuva rannikkoalueesta, jossa on ranta, kirkas sininen vesi ja ympäröivää vehreää kasvillisuutta.
Parveke, josta avautuu näkymä puistoon, ja valkoinen sohva, jonka päällä on lehti.
Tunnelmallinen, maalaishenkinen rakennus, jossa on kivijulkisivu, puinen parveke ja hyvin hoidettu puutarha, jossa on puita ja kukkivia kasveja.

Arvostelut

8,8 kautta 10.
Loistava

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä60 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Pyykinpesu
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Porto Cervo/Liscia di Vacca, Sassari
  • Place, Aquadream
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Mucchi Bianchin ranta
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Marina di Porto Cervon huvivenesatama
    ‪8 min ajomatka‬
  • Airport, Olbia (OLB-Costa Smeralda)
    ‪57 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Two-room apartment 60 sqm. The appartment consists of a double bedroom, living room with sofa bed and separate kitchenette, bathroom.The flats can be on the first floor with veranda with sea view or garden view, or on the ground floor with veranda and ga

Giardino Oleandri two-room apartment Premium 4
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Capricciolin uimaranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittiön ja takan.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, takka ja vuodesohva
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Marina di Porto Cervon huvivenesatama ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Iglesia Stella Maris
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto suositeltu
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu rajoitetusti
  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä lahtea
  • Lähellä meren rantaa
  • Veden äärellä

Tekemistä

  • Golf
  • Lämmitetty allas
  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Laitesukellusmahdollisuus lähistöllä
  • Metsästysmahdollisuus lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 60 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT090006B4000F0564
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

isstravel_883

Two-room apartment 60 sqm. The appartment consists of a double bedroom, living room with sofa bed and separate kitchenette, bathroom.The flats can be on the first floor with veranda with sea view or garden view, or on the ground floor with veranda and ga – arvostelut