Pohjakerros etelÀÀn, 21 mÂČ
+ aurinkoa tarjoava terassi nÀköalalla Charles de Gaulle -puistoon, joka sijaitsee kaupungin keskustassa. Amphitrite Residence No. 24 kaupungin kartalla.
Lampi Thau ja uudet kylpylÀt ovat 10 minuutin kÀvelymatkan pÀÀssÀ puiston toiselta puolelta. Leikkialue Obalia kylpylÀ 15 min kÀvelymatka liian. Kaupat, lÀÀkÀrit ja kaikki lÀhistöllÀ olevat palvelut.
VUOKRAUKSET saatavilla heinÀkuun 16. pÀivÀn (18h) illasta 28. heinÀkuuta saakka.
perusta 400 euroa viikossa (7 yötÀ) ja alennushinta 10 yötÀ (kysy tarjous).
Hinta, joka sisÀltÀÀ veden ja sÀhkön kulutusmÀÀrÀn (1m3 ja 50kw / h 1 viikon ajan).
VARUSTEJA 2 hengelle:
140 sÀnky, jossa on viimeinen Dunlopillo patja - tÀysin varustettu myös: PISTEKONE, vedenkeitin, kahvinkeitin, leivÀnpaahdin, silitysrauta + lauta, mikroaaltouuni, sÀhköliesi, olohuone + kylpyhuone, ILMASTOINTI. Taulutelevisio, iso jÀÀkaappi-pakastin. Suihku ja saniteetti ÀskettÀin. Kirjat, aikakauslehdet, lautapelit, matkailuasiakirjat.
Mahdollista vuokrata lakanat + kylpy matto + teetĂ€ pyyhkeet: 15 âŹ.
Kotitaloustuotteet ja pienet pÀivittÀistavarat maksuttomat (suola, pippuri, öljy, etikka jne.)
Muut palvelut pyynnöstÀ: saapuvat vuoteet, vauvan tarvikelaina (sÀnky, istuin) jne.
LĂHELLĂ: SĂšte ja Montpellier 15-20 min, sekĂ€ Aresquiersin ja Frontignanin uimaranta tai Bouzigues ja sen osterit sĂ€ngyt koiran simpukoille. Monia vesiaktiviteetteja tai luontoon kĂ€velee.