Seascape on erinomainen sijainti. Se on tien toisella puolella rannasta lähellä partioitua osaa, jossa surffiklubi sijaitsee. Ainsworth-järvi, teepuun värjätty järvi, on myös vain 400m. Kätevästi se on tasainen kävelymatka tai minuutin ajomatka Lennoxin kylän kauppoihin ja kahviloihin.
Tämä tilava, hyvin varusteltu, moderni rantatalo on jaettu. Sisäänmeniessäsi kiinteistön terassilla ja piha-alueella, löydät vastaavan makuuhuoneen, jonka ikkunasta on näköala söpölle etupihalle, ja toisen TV / oleskelutilan, johon on liitetty wc ja suihku, ihanteellinen pakopaikka lapsille. Kiinteistön takana on myös suuri betoninen piha ja kaksinkertainen lukitus autotallissa, jossa on pesula.
Yläkerrassa on valoisa, avoin oleskelu-, ruokailu- ja keittiötila, jossa on kattokatot, jotka yhdistävät aurinkoon upotettuan ulkoilmaan viihdyttävälle kannelle, joka pidentää kodin pituutta upealla vedellä. Hyvin varusteltu, moderni keittiö, jossa astianpesukone, avautuu kiinteistön takaosaan ylimääräiselle viihdyttävälle kannelle ja kaasugrillille. Valittavana on kaksi ruokailutilaa, ja olohuoneessa on iso, seinälle asennettu taulutelevisio, jossa on mukavat oleskelutilat. Yläkerrassa on kolme ylimääräistä makuuhuonetta ja isossa kylpyhuoneessa erillinen suihku, kylpyamme ja wc. Kaksi makuuhuonetta ja alakerran olohuoneessa on kattotuuletin.
Varaa tämä upea omaisuus nyt, jos olet koko rannan elämäntapa rannalla.
Pääpiirteet
Merinäköala
Seitsemän mailin rannalta tien toisella puolella
Täysin varusteltu keittiö, jossa astianpesukone ja ranskalainen ovijääkaappi sekä jää- ja vedenjakelulaite
Laaja avokeittiö, oleskelu- ja ruokailutila
Kiinteistön edessä iso parveke ulkona
Parveke kiinteistön takana kaasu-BBQ
Ulkona oleva betonipiha, jossa pöydän asetukset kiinteistön takana
Ulkopatio ja nurmikkoalue omaisuuden edessä
Täysin aidattu
Neljä makuuhuonetta, kahdeksan vierasta
Kolme kylpyhuonetta, joista yksi erillinen kylpyamme
Pesula, jossa pesukone ja kuivausrumpu
Kattotuulettimet
Valikoima ravintoloita, kauppoja, kahviloita, IGA-supermarket, teurastaja, leipomo ja pubi sijaitsevat Lennox Headin pääkadulla
lisäinformaatio
Liinavaatteet / pyyhkeet: liinavaatteet tarjotaan. Rantapyyhkeitä ei toimiteta mukana.
Pysäköinti: Ajotieltä ja / tai kadulle pysäköinti
Lemmikkieläimet: Ei
WiFi: Ei
Vuodevaatteiden kokoonpano
Makuuhuone 1: Queensize 1
Makuuhuone 2: Queensize 1
Makuuhuone 3: Double1
Makuuhuone 4: Yhden hengen 2
Ajoetäisyys
Ballina Byronin yhdyskäytävän lentokenttä 15 min
Gold Coastin lentokenttä 1 tunti
Byron Bay 20 min