Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja
Jeraisyl-Guest 1 AC Bedroom Hall & kitchen House Peaceful, Calm, Safe, Privacy.
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Jeraisyl-Guest 1 AC Bedroom Hall & kitchen House Peaceful, Calm, Safe, Privacy. valokuvagalleria





Koko koti
1 makuuhuone1 kylpyhuone56 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Bangalore, Byrathi-Kyalasanahalli, KA
- Place, Bhartiya Mall16 min ajomatka
- Place, Bhartiya City16 min ajomatka
- Place, Manyata Tech Park19 min ajomatka
- Airport, Bengaluru, Intia (BLR-Kempegowdan kansainvälinen lentoasema)38 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Azura Villa by Stayjade
Azura Villa by Stayjade
- Keittiö
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
Hinta on 181 €
sisältää verot ja maksut
15.3.–16.3.
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 7
Majoittajan kommentti: Any events after10:00PM no sound systems turned on
Pitkäaikaisvuokraajat tervetulleita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.








