Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Maison de ZEN 1, For Serenity, Bliss an Relaxation

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Maison de ZEN 1, For Serenity, Bliss an Relaxation valokuvagalleria

Sisätilat
Yksityinen keittiö
2 makuuhuonetta, Wi-Fi
Ruokailu
Oleskelualue

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Bengaluru, KA
  • Place, Old Airport Road
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Manipal Hospital – HAL Airport Road
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Intel Technology India
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Airport, Bengaluru, Intia (BLR-Kempegowdan kansainvälinen lentoasema)
    ‪76 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Maison de ZEN 1, For Serenity, Bliss an Relaxation

Completely renovated recently, with modern furniture and latest appliances. Located behind Manipal Hospital, near to Embassy Golf links, off Old Airport Road.

Two bedroom Apartment, two bathrooms, hall, Kitchen and all required facilities. Exclusive granite furniture and decor Created and manufactured ourselves.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Manipal Hospital – HAL Airport Road. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 2 kylpyhuonetta
  • Sijaitsee 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta M.G. Road (ostoskeskus) ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Bannerghatta Road

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Sairaalan lähellä

Tekemistä

  • Golfmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Maison de ZEN 1, For Serenity, Bliss an Relaxation Bengaluru

Maison de ZEN 1, For Serenity, Bliss an Relaxation – arvostelut