Bajo el Cielo Glamping
Valitse pÀivÀt nÀhdÀksesi hinnat
Majoituspaikan Bajo el Cielo Glamping valokuvagalleria





Arvostelut
8,6 kautta 10.
Loistava
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Vereda Montecillo, Guatavita, Guatavita
- Place, Puisto 93
- Place, Bogotån Yhdysvaltain suurlÀhetystö
- Place, TominĂ©-jĂ€rviâȘ4 min ajomatkaâŹ
- Airport, El Doradon kansainvĂ€linen lentoasema (BOG)âȘ91 min ajomatkaâŹ
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen deluxe-huone, tupakointi kielletty, nÀköala laguunille (Domo Doble) kuvat

Kahden hengen deluxe-huone, tupakointi kielletty, nÀköala laguunille (Domo Doble)
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen huone, poreamme (Domo Doble) kuvat

Kahden hengen huone, poreamme (Domo Doble)
Avaa kaikki huonetyypin Panoraamatelttamajoitus, kylpyhuone makuuhuoneen yhteydessÀ, vuoristonÀköala (Eco Tent) kuvat

Panoraamatelttamajoitus, kylpyhuone makuuhuoneen yhteydessÀ, vuoristonÀköala (Eco Tent)
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Termales Los Volcanes
Termales Los Volcanes
- Uima-allas
- Aamiainen sisÀltyy hintaan
- KylpylÀ
- Lastenallas
3.0 kautta 5, 2 arvostelua
Hinta on 99 âŹ
25.3.â26.3.
Tietoja majoituspaikasta
Bajo el Cielo Glamping
TÀmÀn savuttoman leirintÀalueen palveluihin kuuluu ravintola, baari/aulabaari ja kahvi-/teetarjoilu julkisissa tiloissa. KÀytössÀsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, omatoiminen pysÀköinti sekÀ ilmainen englantilainen aamiainen.LisÀksi majoituspaikassa on kiertoajelu-/lippupalvelu ja kielitaitoinen henkilökunta. Jokaisessa 9 majoituspaikassa on huonepalvelu, sadesuihkut sekÀ untuvapeitot.
Bajo el Cielo Glamping tarjoaa 9 huonetta. Vuoteissa on untuvapeitot. Kylpyhuoneista löytyy suihku, sadesuihkupÀÀ ja designer-hygieniatuotteet. LisÀ-/varavuoteita (lisÀmaksusta) on myös saatavilla. Siivous on saatavilla pÀivittÀin.
Seuraavat aktiviteetit ovat saatavilla joko paikan pÀÀllÀ tai sen lÀhistöllÀ, ja ne saattavat olla maksullisia.
Bajo el Cielo Glamping tarjoaa asiakkaille sellaisia palveluja kuten ilmaisen aamiaisen, Wi-Fi-yhteyden yleisissÀ tiloissa ja omatoimisen pysÀköinnin. TÀssÀ 2 tÀhden leirintÀalueessa on 9 majoituspaikkaa. Kaikki majoituspaikat tarjoavat asiakkaille sadesuihkupÀÀt ja untuvapeitot.
- Kaikissa majoituspaikoissa on tarjolla huonepalvelu, sadesuihkut ja untuvapeitot
- Ilmainen englantilainen aamiainen saatavilla pÀivittÀin
- Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissÀ tiloissa
- Ilmainen omatoiminen pysÀköinti
- Voit tilata itsellesi syötÀvÀÀ majoituspaikan ravintolassa tai vaihtoehtoisesti nauttia juoman sen baarissa/loungessa
- Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat kielitaitoinen henkilökunta ja kahvi-/teetarjoilu yleisissÀ tiloissa
- Majoituspaikan alueella on tarjolla polkupyörien vuokrausmahdollisuus
- Sijaitsee 45,5 km:n pÀÀssÀ kohteesta Unicentro Bogotån ostoskeskus ja 48,6 km:n pÀÀssÀ kohteesta Puisto 93
- LentokenttÀkuljetukset saatavilla maksusta
- Majoituspaikkaan voi tuoda kissan tai koiran lisÀmaksusta
Majoituspaikasta löytyy ravintola. Majoituspaikan baari/lounge kutsuu nauttimaan drinkeistÀ. Ilmainen aamiainen on saatavilla joka pÀivÀ. YleisissÀ tiloissa on ilmainen Wi-Fi.
Bajo el Cielo Glamping tarjoaa asiakkaiden kÀyttöön myös kielitaitoisen henkilökunnan, kiertoajelu- tai lippupalvelun ja kahvi-/teetarjoilun yleisissÀ tiloissa. LentokenttÀkuljetukset (saatavilla pyynnöstÀ) ovat saatavilla lisÀmaksusta. Ilmainen omatoiminen pysÀköinti on saatavilla.
TÀmÀ leirintÀalue on savuton.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen englantilainen aamiainen joka pĂ€ivĂ€ klo 7.00â9.00.
Majoituspaikassa on ravintola, jossa asiakkaille on tarjolla aamiainen, brunssi, lounas ja illallinen.
Huonepalvelu (rajoitettuina aikoina) on kÀytettÀvissÀ.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
KÀytÀnnöt
TÀrkeÀÀ tietoa
Bajo el Cielo Glamping â arvostelut
Arvostelut
8,6
Loistava
8,8/10
Siisteys
8,0/10
Henkilökunta ja palvelu
7,4/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
Matkusti perheen kanssa
5.1.2021
Huonoa: Majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Yöpyi 1 yön tammikuussa 2021
10/10 Loistava
Tarkistettu asiakas
19.1.2020
Tarkistettu asiakas
Yöpyi 2 yötÀ tammikuussa 2020
8/10 HyvÀ
LUISA
7.1.2020
HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
LUISA
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2019
10/10 Loistava
Carolina
6.1.2020
HyvÀÀ: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, majoituspaikan kunto ja tilat ja huoneen mukavuus
Carolina
Yöpyi 1 yön joulukuussa 2019








