Casa Hotel Mared

2.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
carrera 43a #24a-88, 3124258842, Bogotá, Bogotá
  • Place, Agora Bogotán konferenssikeskus
    ‪5 min kävelymatka‬
  • Place, Bogotán Yhdysvaltain suurlähetystö
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Place, Corferias Bogota
    ‪8 min kävelymatka‬
  • Airport, El Doradon kansainvälinen lentoasema (BOG)
    ‪20 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Casa Hotel Mared

Majatalo
Casa Hotel Mared tarjoaa 12 huonetta.
Casa Hotel Mared sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Simón Bolívarin puisto.
  • Sijaitsee 15 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Corferias Bogota ja Bogotán Yhdysvaltain suurlähetystö

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Casa Hotel Mared Bogotá
Casa Hotel Mared Guesthouse
Casa Hotel Mared Guesthouse Bogotá

Casa Hotel Mared – arvostelut