Yksityinen majoittaja

Hermosa Casa Finca a 1 hora y media de Bogotá

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Hermosa Casa Finca a 1 hora y media de Bogotá valokuvagalleria

Terassi/patio
3 makuuhuonetta, Wi-Fi
Yksityinen keittiö
Ulkopuoli
Ulkouima-allas

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Lemmikkiystävällinen
  • Pesulapalvelut

Tutustu alueeseen

Map
Villeta, Cundinamarca
  • Villetan keskuspuisto
    ‪9 min ajomatka‬
  • Arkkienkeli Mikaelin kirkko
    ‪9 min ajomatka‬
  • Plaza de la Panela
    ‪9 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Hermosa Casa Finca a 1 hora y media de Bogotá

Espectacular Casa Finca en la vereda Cune, a 15 minutos de Villeta, muy buena clima, naturaleza pura, zona muy segura y tranquila. La bordea una quebrada de agua cristalina, senderos para caminata, naturaleza y puro descanso.
Tämä maatilamajoitus sijaitsee lähellä kohdetta Villetan keskuspuisto. Majoituspaikassa on saatavilla ulkouima-allas ja pyykinpesutilat.
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Plaza de la Panela ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Arkkienkeli Mikaelin kirkko
Tämä maatilamajoitus tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä maatilamajoitus sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: Wi-Fi

Tekemistä

  • Ulkouima-allas

Mukavuudet

  • Pyykinpesutilat

Muuta

  • Merkityt tupakointialueet

Huoneen palvelut/mukavuudet

Kylpyhuone

  • 3,5 kylpyhuonetta
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Yksityinen uima-allas

Muuta

  • Pyykinpesukone

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 20
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi

Hermosa Casa Finca a 1 hora y media de Bogotá – arvostelut

Arvostelut

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 0 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 0 arvostelua

Arvostelut

Arvosteluja ei vielä ole

Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.