Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Residence 2JGE - Bedroom

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Residence 2JGE - Bedroom valokuvagalleria

Ulkopuoli
Sisätilat
1 makuuhuone, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi
Sisätilat
Sisätilat

Koko huoneisto

1 makuuhuone2 kylpyhuonetta1 henkilö

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Bonaberi, Littoral
  • Place, La Nouvelle Liberté -monumentti
    ‪10 min ajomatka‬
  • Place, Eko Market
    ‪12 min ajomatka‬
  • Place, Pietarin ja Paavalin katedraali
    ‪13 min ajomatka‬
  • Airport, Douala (DLA-Doualan kansainvälinen lentoasema)
    ‪19 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Residence 2JGE - Bedroom

Located 41 km from Tiko Golf Club, Residence 2JGE offers accommodation with free Wi-Fi and private parking.

All accommodations feature a private bathroom with a shower, air conditioning, a flat-screen TV, and a refrigerator. Some accommodations include a seating area and/or balcony.
You can enjoy the terrace.
You will be 16 km from the Akwa Stadium and the port of Douala. Douala International Airport, the nearest airport, is 18 km away.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Doualan satama. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa 1.5 kylpyhuonetta ja parvekkeen.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla 1.5 kylpyhuonetta, parveke ja televisio
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta La Nouvelle Liberté -monumentti ja 12 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Uudelleenyhdistymisen stadion

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mausteita
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1,5 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Suihku
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Residence 2JGE - Bedroom – arvostelut