Koko huoneisto

Round About Bulimba

3.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Round About Bulimba valokuvagalleria

Executive-huoneisto | Ruokailu omassa huoneessa
Majoituspaikan julkisivu
Executive-huoneisto | Kylpyhuone | Suihku, hiustenkuivaaja, pyyhkeet, saippua
Executive-huoneisto | 3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, vauvansängyt, lisävuoteet
Executive-huoneisto | Terassi/patio

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
6/462 Hawthorne Rd, Bulimba, QLD, 4171
  • Place, Apollo Road Ferry Terminal
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Place, Hawthorne Ferry Terminal
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Place, Hockey Queensland
    ‪5 min ajomatka‬
  • Airport, Brisbane, Queensland (BNE)
    ‪18 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Tietoja majoituspaikasta

Round About Bulimba

Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ilmainen omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 3 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja espressokone. Asiakkaiden käytössä on taulutelevisio, kaapelikanavat sekä pyykinpesukone/kuivausrumpu ja jääkaappi.
Huoneissa on pyykinpesukone/kuivausrumpu ja espressokoneet. Asiakkaat voivat käyttää huoneissa olevia jääkaappi ja mikroaaltouuni. Kylpyhuoneista löytyy suihku ja hiustenkuivaaja.

Tämä huoneisto tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Taulutelevisio, kaapelikanavat.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Suncorp Stadium. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen omatoiminen pysäköinti. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja pyykinpesukoneen/kuivausrummun.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen/kuivausrummun, taulutelevision ja jääkaapin
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Suncorp Stadium ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta XXXX Brewery
Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Tämä 3,5 tähden huoneisto on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 14.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita on saatavilla 30 AUD:n suuruista maksua vastaan per yö.
  • Vauvansänky on saatavilla 50 AUD:n suuruista maksua vastaan per yöpyminen.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Vauvansänky: 50 AUD per yöpyminen
  • Lisävuode: 30 AUD per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata vauvansängyn
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Round About Bulimba Bulimba
Round About Bulimba Apartment
Round About Bulimba Apartment Bulimba

Round About Bulimba – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Robyn

Matkusti perheen kanssa
Hyvää: Siisteys ja huoneen mukavuus
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2021