Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Charming 2-bedroom building in brilliant 6th of October City with AC, WiFi

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Charming 2-bedroom building in brilliant 6th of October City with AC, WiFi valokuvagalleria

Yksityiskohta ulkoa
Ulkoalueet
Yksityiskohta ulkoa
Ulkopuoli
Ulkoalueet

Koko koti

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
6th of October City, Giza Governorate
  • Place, Mall Of Egypt -ostoskeskus
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Suuri egyptiläinen museo
    ‪22 min ajomatka‬
  • Place, Gizan pyramidit
    ‪27 min ajomatka‬
  • Airport, Kairo (CAI-Kairon kansainvälinen lentokenttä)
    ‪67 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Charming 2-bedroom building in brilliant 6th of October City with AC, WiFi

Your cozy 2-bedroom building in 6th of October City awaits you. This adorable retreat features 1 queen bed and 1 full bed, perfect for a serene getaway. With 2 bathrooms equipped with a bidet and hair dryer, your comfort is our top priority. Enjoy your time in 6th of October City at our charming building.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Mall Of Egypt -ostoskeskus. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa 1.5 kylpyhuonetta ja pyykinpesukoneen.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 1.5 kylpyhuonetta ja hiustenkuivaaja
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Mall Of Egypt -ostoskeskus ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Mall of Arabia
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla talossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1,5 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Vessapaperi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Charming 2-bedroom building in brilliant 6th of October City with AC, WiFi – arvostelut