CaliView ApartaHotel
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan CaliView ApartaHotel valokuvagalleria





Arvostelut
Huoneistohotelli
Suositut palvelut/mukavuudet
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesu
- Ulkotilat
- Pysäköinti saatavilla
- Siivous
Tutustu alueeseen

- Universidad Santiago de CaliPlace, Universidad Santiago de Cali2 min kävelymatka
- Premier El Limonarin ostoskeskusPlace, Premier El Limonarin ostoskeskus11 min kävelymatka
- Palmetto Plazan ostoskeskusPlace, Palmetto Plazan ostoskeskus15 min kävelymatka
- Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragónin kansainvälinen lentoasema)Airport, Cali (CLO-Alfonso Bonilla Aragónin kansainvälinen lentoasema)42 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

HGO HOTEL
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Siivous

Hotel Marrakech Cali
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Aamiainen saatavilla

Hotel Eco Suite
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Siivous
- Vastaanotto avoinna ympäri vuorokauden

Hotel Alameda Plaza
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi

Ari Hotel
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Businesspalvelut

Park 66 Apartaestudios
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesu

Lofthouse 14
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesu

Aparta Hotel Jardines del Caney
- Lemmikkiystävällinen
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi

Park 2009 Apartaestudios
- Keittiö
- Ilmainen Wi-Fi
- Ilmastointi
- Pyykinpesu

San fernando 405 estadio a una cuadra
- Lemmikkiystävällinen
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesu
- Näkymä vuoristoon
Tietoja majoituspaikasta
CaliView ApartaHotel
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s). Huoneissa on taulutelevisio. Siivous päivittäin ja silitysrauta/-lauta on saatavilla pyynnöstä.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, taulutelevision ja työpöydän
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
- Omatoiminen pysäköinti saatavilla maksusta
- Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kuivapesula-/pesulapalvelut ja matkatavarasäilytys
- Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Unicentro-ostoskeskus ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fundación Valle del Lili
Tämä huoneistohotelli on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
- Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
- Paikan päällä pysäköinti (COP 7 000 per per päivä)
- Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja
Makuuhuoneet
- Makuuhuone
Kylpyhuone
- 1 yksityinen kylpyhuone
- Kylpyamme tai suihku
Oleskelutilat
- Hyönteispuitteet
Viihdetarjonta
- Taulutelevisio
Ulkotilat
- Puutarha
- Terassi
Pesulapalvelu
- Kuivapesula/pesulapalvelu
- Pyykinpesutilat
Työtilat
- Työpöytä
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
- Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
- Matkatavarasäilytys
- Päivittäinen siivouspalvelu
- Silitysrauta/-lauta pyynnöstä
- Vastaanotto avoinna osan vuorokaudesta
Turvallisuusominaisuudet
- Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
- Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)
Yleistä
- 10 majoitustilaa
- Puutarha
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Uloskirjautuminen
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Remontit ja kiinniolokaudet
Sisäänpääsy
Lemmikit
- Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
- Lapset ovat tervetulleita.
Tupakointikäytännöt
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
- Siivousmaksu: 10000 COP per majoitustila per yöpyminen
- Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Kolumbian arvonlisävero (19 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske matkailijoita, jotka ovat varanneet turistimatkapaketin (majoituksen sekä muun matkapalvelun), jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla ulkomailta sekä esittävät voimassa olevan passin ja turistiviisumin osoittaakseen, että he eivät ole Kolumbian asukkaita.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
- Omatoiminen pysäköinti: 7000 COP per päivä
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Asiakkaat saavat ohjeet avaimen hakemiseen.
Lisämaininnat
- Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
CaliView ApartaHotel – arvostelut
Arvostelut
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan