Tervetuloa Good Times! Tämä viehättävä merenranta mökki on täydellinen perhe ryhmä kahdeksan tai vähemmän. Good Times on neljän makuuhuoneen, kahden kylpy kotiin Kure Beach. Jos olet faneja maalaismainen, knotty-mäntypuun kanssa kosketus modernin, rakastat tätä taloa!
Oceanfront Olohuone on valoisa ja tilava, ja johtaa ulos katolla kannelle. On suljettu ulkona kuuma / kylmä suihku ja oma ranta. Sen lisäksi, että se on merenranta, Good Times on vain muutaman korttelin päässä Kure Beach Fishing Pierista ja lyhyen ajomatkan Ft. Fisherin historiallinen museo, sisällissodan taistelutila ja NC-akvaario.
Myös kun alueella, muista tarkistaa Carolina Beach Boardwalk, josta löydät kauppoja, ravintoloita ja kesän toimintaa kuten ilotulitteita, karnevaali ratsastaa ja elävää musiikkia. Katsella kalastajia tulevat sisään päivän saaliin Marina tai syödä ulkona perheen kanssa. Tee suunnitelmia tänään jäädä kaunis Kure Beach!
Tämä on savuton talo. Ei lemmikkieläimiä. Mökin pysäköintialue, 35 metriä pitkä ja noin 20 metriä leveä, mahtuu 4 vakiokokoista autoa tai 2 ylimääräistä suurta ajoneuvoa (kuten laajennettu ohjaamo poimii kuorma-autoja tai suuria maastoautoja). Pysäköinti nurmikolla ei ole sallittua, ja siitä aiheutuu 250 dollaria. 00 sakko tapauskohtaisesti.
** Tammikuun 2. päivänä 2019 kaikki loma-asunnot ovat 5–21 yötä. 4 yöllä tai vähemmän sinulla on edelleen mahdollisuus vuokrata liinavaatteet tai tuoda omat; liinavaatteet ja vuodevaatepalvelut voidaan lisätä varauksesi hintaan vuokra-sopimuksen mukaan.**