Paradise Pines of Paradise -huvipuistossa on 9 hyttiä kauniilla urheilu paratiisijärvellä, josta pääsee julkisesti veneille, vain 6 mailia Mackinaw Citystä etelään Michiganin alaosassa. Tilamme tarjoavat ihanteellisen pakopaikan suurille ja pienille perheille, jotka haluavat viettää aikaa yhdessä. Lähellä Mackinaw-ostos-, ruokailu- ja loma-aktiviteetteja, olemme helposti saavutettavissa, mutta selvästi eristäytyneitä.
Mökki 1 - "Cedar Village" on järvenrantayksikkö, jolla on turvatarkastus kuistilla, Michiganin osavaltion yliopiston sisustuksella. Se on 420 neliöjalkaa, 2 makuuhuonetta ja vuodesohva, joka nukkuu mukavasti 6. Yksikköön kuuluu oma kylpyhuone ja täydellinen keittiö, jossa liesi, jääkaappi, lautaset, hopeaesineet, keittiövälineet, kahvipannu, leivänpaahdin ja paljon muuta. LASTEN- JA PYYHÖN EI OLE SISÄLTÖ. Huomaa: Internet-TV sijaitsee kaikissa vieraille jaettavissa yhteisessä Lodge-rakennuksessa. Soita numeroon (568)438-8367 saadaksesi lisätietoja.
Huomaa: Muista pakata queen-size-lakanat, pyyhkeet ja suihkutarvikkeet, yksi ylimääräinen TP-rulla on mukana. Lakanat ja pyyhkeet ovat vuokrattavissa hintaan 5 dollaria / yhdistelmäsarja. Siivousvälineet, astian- ja käsisaippua toimitetaan. SIIVOUS EI sisälly, jos et halua siivota, maksu olisi 50 dollaria maksetaan saavuttaessa. Mitään näistä maksuista ei tarvitse maksaa ennen saapumista.
.