Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Residence Avec VUE SUR MER

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Residence Avec VUE SUR MER valokuvagalleria

Ulkoalueet
3 makuuhuonetta
Ruokailu
Ulkoalueet
Sisätilat

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
BENSLIMANE, Casablanca-Settat
  • Place, Dahomey Plage
    ‪13 min ajomatka‬
  • Place, Al Atik -moskeija
    ‪16 min ajomatka‬
  • Place, Mohammedia Royal Golf Club
    ‪17 min ajomatka‬
  • Airport, Casablanca (CMN-Mohammed V)
    ‪51 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Residence Avec VUE SUR MER

Tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin kuuluu ulkouima-allas ja pyykinpesutilat. Huoneistossa on 2 kylpyhuonetta ja pyykinpesukone sekä vuodesohva ja televisio. Asiakkaiden käytössä on astianpesukone ja suihku.
Kylpyhuoneista löytyy suihku ja bidee.
Tässä huoneistossa käytössäsi on ulkouima-allas.
Tämä huoneistohotelli tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi 2 kylpyhuonetta ja vuodesohvan.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, 2 kylpyhuonetta ja vuodesohvan
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 40,4 km:n päässä kohteesta Hassan II:n moskeija ja 13 km:n päässä kohteesta Mohammedia Royal Golf Club
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Ulkouima-allas
  • Yleinen uima-allas

Ruoka ja juoma

  • Astianpesukone

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Bidee
  • Suihku

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain kissat ja koirat tervetulleita
  • Korkeintaan 9 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat ja kissat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 9 kg per lemmikki)

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Sallitut tapahtumat: perhejuhlat and syntymäpäiväjuhlat

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat ja syntymäpäiväjuhlat) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 4
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Residence Avec VUE SUR MER – arvostelut