Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Talo antiikin kylässä Castel Vittorio

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Talo antiikin kylässä Castel Vittorio valokuvagalleria

Ulkopuoli
Ulkopuoli
Yksityinen keittiö
Ulkoruokailutilat
Luokittelematon kuva, 5 kautta 6, painike

Koko koti

3 makuuhuonetta1 kylpyhuone3 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Castel Vittorio, Liguria
  • Place, Pignan kirkontorni
    ‪2 min ajomatka‬
  • Place, Piazza XX Settembren aukio
    ‪2 min ajomatka‬
  • Place, Monacon rata
    ‪46 min ajomatka‬
  • Airport, Nizza (NCE-Cote d'Azur)

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Talo antiikin kylässä Castel Vittorio

Talossa on keittiö, 2 makuuhuonetta, kylpyhuone ja terassi.
Sijaitsen Ligurian sisämaahan kuuluvan pienen kaupungin muinaisessa keskiaikaisessa kylässä. Tarjoan sinulle kokemuksen räjähdyksestä menneisyydestä maassa, jossa vallitsee rauha, hiljaisuus ja seesteisyys.
Mielenkiintoisia ovat järvet, joita voit tutustua talon välittömässä läheisyydessä muutaman kilometrin ..
Ota minuun yhteyttä vain, jos olet todella kiinnostunut numerosta 3332395835.
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Piazza XX Settembren aukio.
  • Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Pignan kirkontorni ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Piazza XX Settembren aukio

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

House in the Ancient Village of Castel Vittorio Castel Vittorio

House in the ancient village of Castel Vittorio – arvostelut