Koko huoneisto

All the Comforts of a Hotel With the Spaces of a Home

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan All the Comforts of a Hotel With the Spaces of a Home valokuvagalleria

Huoneisto, 1 makuuhuone, tupakointi sallittu, patio | Oleskelualue | Televisio
Huoneisto, 1 makuuhuone, tupakointi sallittu, patio | Sisätilat
Huoneisto, 1 makuuhuone, tupakointi sallittu, patio | Kylpyhuone | Bidee, pyyhkeet
Huoneisto, 1 makuuhuone, tupakointi sallittu, patio | 1 makuuhuone, silitysrauta/-lauta, vuodevaatteet
Huoneisto, 1 makuuhuone, tupakointi sallittu, patio | Ulkopuoli

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Keittiö

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Castellammare di Stabia, NA
  • Place, MUDISS – Museo Diocesano
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, Villa Arianna
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, Monte Faito -köysirata
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Airport, Napoli (NAP-Napolin kansainvälinen lentoasema)
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

All the Comforts of a Hotel With the Spaces of a Home

Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa kuuluvat tämän savuttoman asuinrakennuksen palveluihin. Huoneistossa on keittonurkkaus, jääkaappi ja televisio.
Ilmastoiduissa huoneissa on silitysrauta/-lauta. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittonurkkaus, jossa on jääkaappi.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Napolinlahti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi keittonurkkauksen ja television.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittonurkkaus, televisio ja jääkaappi
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Napolinlahti ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Pompejin arkeologinen puisto
Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Rajoitettuja pysäköintipaikkoja on saatavilla.

Tämä 3 tähden huoneisto on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 18.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 48 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Kaupungin perimä vero: 1.50 EUR per henkilö per yö korkeintaan 7 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 14 vuotta vanhoilta lapsilta.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankki-/luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 48 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

All the Comforts of a Hotel With the Spaces of a Home Apartment

All the Comforts of a Hotel With the Spaces of a Home – arvostelut